Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова наливна підлога ekoteX на полімерній основі. Компанія "Екотекс-Україна" пропонує наливні підлоги, що самовирівнюються, на полімерній основі, для паркінгу, виробничого приміщення і складу. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії завжди готові виконати роботи з укладання безшовної наливної підлоги, бетонної підлоги, антистатичної підлоги, протиударної та хім-стійкої підлоги. Вибирайте найкраще – вибирайте ekoteX. Гарантія на промислову наливну підлогу від 5 років!

Самовирівнювальна суміш, інноваційна технологія, що забезпечує можливість скоротити час на виготовлення підлоги в кілька разів. При цьому можна бути впевненим, що покриття буде здатне витримати будь-які навантаження, не боїться різких перепадів температур, вогню, гострої пари та попадання на поверхню підлоги кислот, лугів, інших агресивних середовищ. Для того щоб підлога була максимально добротною потрібно точно дотримуватися послідовності роботи. У нашому інтернет-магазині можна замовити промислові наливні підлоги для будь-яких приміщень.
Технологічні етапи виготовлення промислових полімерних підлог
Потрібно пам'ятати, що міцність, довговічність і зносостійкість залежать від якості суміші, що виготовляється, і повного дотримання технологічних процесів. Майстер повинен враховувати особливості подальшої експлуатації будівлі та застосовувати ті матеріали, які повністю задовольняють вимоги замовника.


 1. Підготовка основ є найважливішим етапом при виготовленні промислової полімерної підлоги. Будь-яка помилка, допущена будівельниками, може призвести до погіршення експлуатаційних властивостей готової підлоги.

 


 1. Для того щоб пориста структура бетонної стяжки не могла ввібрати в себе зовнішню вологу і не дозволило завдати шкоди наливній підлозі, потрібно особливу увагу приділити виготовлення гідроізоляції, яка забезпечить повний захист від проникнення води.

 


 1. При високій залишковій вологості основи, адгезивність не буде достатньою для забезпечення монолітності штучного покриття. Така підлога після виготовлення може швидко вийти з ладу. Почне шаруватись, покриватися тріщинами та складками.

 


 1. Щоб поліпшити параметри основи за міцністю та зносостійкістю, слід використовувати марки цементу не нижче М 300. При роботі в умовах підвищеної вологості або в місцевості, де велика небезпека землетрусів, краще застосовувати марки вищої модифікації.

 


 1. Для того щоб основа стала надійною подушкою для подальшого нанесення промислової полімерної підлоги необхідно дотримуватися термінів її виготовлення і не прискорювати штучно процес затвердіння. Потрібно не менше місяця, щоб підстава набула необхідної міцності.


Потрібно повністю усунути будь-які фактори, які можуть порушити якість адгезивності та не дадуть міцно пристати полімерному шару до основи. Будь-яка помилка може стати причиною швидкого руйнування промислової полімерної підлоги.
Як досягти високої якості при виготовленні промислової полімерної підлоги

 • Важливе значення має отримання ідеально рівної, чистої та монолітної основи. Для цього найкраще використовувати шліфувальну машину, здатну швидко прибрати будь-які забруднення і зробити поверхню бездоганно рівною.

 

 • Всі деформаційні шви повинні бути закриті спеціальною мастикою після того, як у них встановлюються компенсаційні джгути.

 

 • Слід повністю позбутися будь-яких дефектів основи, закласти тріщини та вибоїни. Поверхня не повинна мати нерівностей і бути ідеально гладкою поверхнею.

 

 • Усі технологічні отвори оточуються спеціальними бортиками і закриваються захисними мембранами.

 

 • Закінчивши шліфування, необхідно повністю видалити пил та бруд за допомогою будівельного пилососу.

 

 • Перед тим як на поверхню підлоги буде вилита суміш, що саморозрівнюється, потрібно весь простір покрити спеціальним праймером, що забезпечує герметизацію пористої поверхні та збільшення адгезивності.


Без використання праймера неможливо домогтися видалення з пір бетонної основи повітря, домогтися гарної прилипання полімерного складу.
Як робиться промислова полімерна підлога
До основного етапу робіт можна приступати на наступну добу після нанесення грунтовки, яка повинна повністю висохнути. Під час роботи переконайтеся, що взуття ідеально чисте, оскільки будь-який бруд, який потрапив на поверхню, може стати причиною порушення монолітності готового покриття надалі.

 • Вихідний матеріал для виготовлення суміші привозиться заздалегідь і змішується безпосередньо перед заливкою.

 

 • Після того, як суміш буде готова, вона швидко розливається на готову поверхню основи і за допомогою спеціальних лопаток розрівнюється по всій площі підлоги.

 

 • Для видалення із структури полімерної промислової підлоги бульбашок повітря вся поверхня обов'язково обробляється голчастим валиком.

 

 • Якщо вам потрібно збільшити товщину шару і зробити його не слизьким можна застосувати сухий кварцовий пісок у заданій пропорції.

 

 • На фінальній стадії після висихання покриття проводиться шліфування з використанням шліфувальних машин. Це робить підлогу ідеально рівною та гладкою.


Інструмент та обладнання, потрібне для якісної заливки полімерної підлоги


 1. Дриль із спеціальною насадкою допоможе швидко отримати однорідну суміш за структурою. Висипані в ємність компоненти швидко придбають, щільність сметани.

 


 1. Ракель, що має зазор, що регулюється. Гарантує швидкий розподіл суміші на великій площі основи.

 


 1. Зубчастий шпатель допоможе розгладити склад у важкодоступних місцях та біля виведення комунікацій.

 


 1. Голковий валик на довгій ручці гарантує швидке розрівнювання рідкого складу та видалення бульбашок повітря.

 


 1. Спеціальне взуття з шипованою підошвою із щільної гуми дозволяє легко пересуватися по підлозі з нанесеним рідким полімерним складом.

 


 1. Розчинник необхідний для очищення інструменту після завершення робіт та видалення полімерного складу з поверхні взуття.

 


 1. Ємність для виготовлення рідкої суміші Розмір вибирається фахівцем виходячи з технологічної необхідності та кількості заготовлюваного складу.


Промислова полімерна підлога ідеально підходить для тривалої експлуатації в найскладніших умовах. Вони не мають сполучних швів, ідеально рівні та гладкі, можуть швидко ремонтуватись при необхідності. Термін експлуатації такого покриття становить не менше п'ятдесяти років та забезпечує комфортні умови для роботи та життя. Щоб замовити промислову наливну підлогу, достатньо зателефонувати нам або заповнити бланк замовлення на сайті. Ми індивідуально працюємо з кожним і з повагою ставимося до приватників та великих підрядників.