Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-126 (Code: Lux/ex-126)

Колір : Світло коричневий, Коричневий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : фото друк
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 4 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так

Недостаточно прав для комментирования

Сьогодні на ринку оздоблювальних матеріалів можна зустріти таку технологію, як наливна підлога з 3d ефектом. Величезний вибір робить цей вид матеріалу дуже популярним. Технологія наливної підлоги розроблена у Німеччині. В основі такої статі лежить картинка, яку заливають полімерним складом. Для 3d підлоги необхідно вирівняти та очистити поверхню. Наступний крок – це закріплення зображення. Його створюють у друкарському цеху. Потім зображення заливають полімерним складом. Під ним можна розмістити різні предмети: квіти, листя, монети та багато інших дрібниць, які посилять 3d ефект.

Переваги наливної 3d підлоги

• Досить довгий термін служби.
• Догляд. Ці підлоги є монолітними, в них немає швів, в яких збиратиметься пил. Їх досить просто мити.
• Міцність. Їм не страшні механічні ушкодження. Екологічність. Що стосується мінусів, до них можна віднести лише ціну. Але вона виправдовує якість. Однак зараз, коли досить велика кількість компаній займається виробництвом 3d-підлоги, ціна на них помітно знизилася. Втім, є ще один мінус – час. Засихання такої підлоги може тривати до 6 днів. Вигляд і довговічність наливної 3d підлоги залежить від того, наскільки правильно виготовлена заливка матеріалу. Тому варто уважно обирати фірми, які професійно підійдуть до роботи. Основою 3d підлог майже завжди є бетонна стяжка. Вона має бути ідеально рівною. Найменші недоліки призведуть до того, що надалі на підлозі утворюються здуття. Суміш заважають за допомогою міксера і за годину потрібно використовувати. Далі на готове покриття наносять захисний лак.

Було кілька видів покриттів даного типу.
• Декоративні. Вони є найпопулярнішими. Їх виготовляють за допомогою фотошпалер, розпису фарбою, різних декорів. Термін служби цього виду покриття – двадцять років. В основному використовується в житлових та промислових приміщеннях.
• Полімерні 3d підлоги. Полімерні підлоги дозволяють досягти об'ємного зображення за допомогою різних кольорів і текстур. До їх складу також входить епоксидна смола.
• Промислові. Промислові наливні підлоги в основному використовуються в приміщеннях, де постійне навантаження на підлогу, таких як автомайстерні, магазини, склади.

Наливні 3d підлоги досить швидко зайняли свою нішу у світі оздоблювальних матеріалів, проте вже встигли підтвердити свої переваги. За дотримання всіх технологій результат буде дивовижним. Втім, є ще одна вада — це час. Засихання наливної підлоги може тривати до шести діб. По верхньому шару можна ходити приблизно за дві доби. Укладання підлоги змушує задуматися, як скоротити витрати. У різних виробників можлива сильна різниця у ціні. До того ж рекомендується дізнатися, скільки матеріалів піде на 1 кв. м, тому що він продається за вагою. Не варто заощаджувати на звичайних матеріалах. В такому випадку краще заощадити на купівлі основного матеріалу. >Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно" : 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливної самовирівнювальної підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлога україна ціна