Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Технічна інформація щодо наливних підлог

Наливні підлоги мають тривалий термін експлуатації, мають високу зносостійкість і не вимагають особливого догляду. На цій сторінці ви можете заздалегідь дізнатися вартість наливної підлоги. У формі прорахунку ви вказуєте матеріал, метраж та інші параметри. Ця інформація надходить до фахівців компанії, які проводять необхідні розрахунки та складають кошторис.

Телефон потрібен для того, щоб наш фахівець міг зв'язатися з вами у разі виникнення уточнюючих питань. До того ж, якщо ви вагаєтесь у виборі покриття, він надасть вам якісну консультацію. У нас ви можете вибрати наливні підлоги ціна, на які знаходиться на доступному рівні за рахунок застосування сучасних технологій у виробництві.

Після заливання поверхня стає ідеально гладкою. Відсутні шви та зазори. У нас ви купуєте наливна підлога вартість, на які перебуває на обґрунтованому ринковими факторами рівні. Ми, у свою чергу, намагаємося зробити все можливе, щоб надати вам наливну підлогу, ціна якої буде складена з урахуванням усіх ваших побажань.

Цветовая гамма RAL и ее приблизительное соотношение RGB, Pantone, CMYKУ цій таблиці Ви можете побачити співвідношення кольорової палітри RAL до інших кольорів. Дані таблиці вимагають перевірки.

Цветовая гамма RAL и ее приблизительное соотношение RGB, Pantone, CMYKУ цій таблиці Ви можете побачити співвідношення кольорової палітри RAL до інших кольорів. Дані таблиці вимагають перевірки.

Підбір кольору для наливної підлоги за допомогою шкали RAL

Ral таблица цветов наливных половВибираючи вид покриття для підлоги, багато фірм і приватні особи зупиняються сьогодні на полімерному наливному полі. Крім таких незаперечних переваг, як довговічність, стійкість до ударів, гігієнічність, антистатичність, наливні підлоги мають ще й відмінні естетичні та декоративні характеристики.

3D polОстанні дизайнерські досягнення у створенні інтер'єрів пов'язані із широким використанням 3D наливної підлоги. Цей спосіб створення нетривіальних інтер'єрів сьогодні став доступним для використання не лише у нічних клубах, барах, магазинах та інших громадських приміщеннях. Дуже популярне сьогодні застосування 3D наливної підлоги в приватних домах и квартирах.

tehnologiyВирівнювання підлог є досить складною і трудомісткою _ роботою . Завдяки появі самовирівнюється суміші для підлоги виконання цією роботи стало набагато простіше. Після розтікання суміші по підлозі утворюється рівна , гладка і міцна поверхню . Вона є ідеальною основою під укладання різноманітних підлогових покриттів . Основне перевага таких статей - простота у використанні . Також ці підлога твердніють у короткі терміни .

Обучение наливным полам 3d, декоративные, промышленные Наливні підлоги з кожним днем все більше і більше завойовують ринок підлогових покриттів . Якість даного типу покриття , безшовність та відсутність обмежень за колірною гамі залучили і Вас ознайомиться з технологією укладання наливної підлоги. Ринок наливної підлоги росте з кожним роком і ми як виробники матеріалу для наливної підлоги зацікавлені в тому, що б роботи з укладання виробляли виключно спеціалісти . Для цього ми проводимо навчальні семінари з влаштування наливної підлоги. У процесі навчання Ви купуєте практичні та теоретичні навички пристрої всіх варіантів та типів наливної підлоги. Група компаній ekoteX (департамент наливні підлоги ) проводить навчання з пристрою декоративних , промислових , 3d (3Д) та антистатичних підлог.

Наливные полы для СТО (станций тех-обслуживания) и паркингов.
В основному для таких приміщень як гараж, СТО або паркінг вимоги до підлоги значно вищі, ніж для побутових приміщень. Це пов'язано з впливом на підлогу таких агресивних матеріалів як паливо, олії тощо. Крім цього, ця підлога повинна витримувати великі навантаження на основу, щоб витримувати навантаження автомобіля. Наливна підлога ekoteX це єдине якісне рішення для подібних приміщень.

Наливные полы для склада и логистического центраПолімерне покриття типу «Шагрень» зміцнена. Кольорова кварцова наливна підлога для приміщень з підвищеним навантаженням та високими вимогами до ковзання. Застосовується в машинних відділеннях, гаражах, СТО, цехах, складах, пандусах, вертикальних підйомах.

proizvodstwo polНаливні підлоги для виробничих приміщень зазвичай повинні відповідати особливим вимогам щодо міцності та стирання. Якою має бути наливна підлога для виробничих приміщень, можете прочитати в цій статті.

Антистатический наливной пол для производственных и высокотехнологичных помещенийДаний тип покриття використовується на величезному кількості підприємств та за термін експлуатації показав самі високі показники . На сьогоднішній момент група компаній " Екотекс " має можливість виробляти і надалі після укладання домогтися показників антистатичності 103 Ом. Нижче будуть наведено детальні показники та опис типу покриття "Декор" антистатичний. 

Як вибрати наливну підлогу?Наливні підлоги – це такий тип покриття, який практично не обмежений у кольоровій гамі, текстурі, антиковзких властивостях та ударостійких показниках. За великим рахунком немає не здійсненних завдань, які можна виконати використовуючи полімерну композицію. Але все ж таки при виборі наливної підлоги необхідно розуміти основні відмінності та ключові характеристики кожного з можливих типів покриття.
Розглянемо основні з них:

Наливна підлога технологія, укладання та структура матеріалуНаливні підлоги технологія, укладання та структура матеріалу. Прочитавши цей матеріал (який надали фахівці Екотекс-Україна) Ви вже через 30 хвилин зможете самостійно укласти будь-який вид наливної підлоги у себе в квартирі без сторонньої допомоги. Єдине, що Вам необхідно буде зробити, - це закупити допоміжні матеріали для нанесення підлоги.

белый с кварцемОпис: Декоративна підлога

Наповнення:кварцовий пісок

Секції: ні (моноліт)

Основа: бетон

Міцність: 360 кг/см2

Товщина: 3,5 мм