Вирівнювання підлог є досить складною і трудомісткою роботою . Завдяки появі самовирівнюється суміші для підлоги виконання цією роботи стало набагато простіше. Після розтікання суміші по підлозі утворюється рівна, гладка і міцна поверхню . Вона є ідеальною основою під укладання різноманітних підлогових покриттів . Основне перевага таких статей - простота у використанні . Також ці підлога твердніють у короткі терміни. Зараз існує велике кількість виробників сухих сумішей для підлоги. Найбільш відомими вважаються Кнауф , Старатели , Глімс , Бірсс . Кожна з них має свої особливості . Однак є й загальні рекомендації до будівельних сумішам та їх характеристикам, які ми розглянемо при укладанні нівелір - стяжки.
Монтаж маяків для цементної стяжки підлоги.
Існує безліч варіантів монтажу та вирівнювання маяків для цементної стяжки. Ми розглянемо лише 2 основних випадку. При обох випадках у саму стать закручують шурупи з плоскими капелюшками і вирівнюють за рівнем. Наступним кроком ставлять на шурупи, промазують олією і заповнюють консистенцією піскобетону з алебастром вільну площа. Колимаяки схопилися, тобетонну або гіпсову стяжку розтягують правилом, причому зрізають акуратно зайвий розчин.
варіант заливання стяжки підлог має єдиний недолік. Це недовговічність маячків. Тому що через постійний і довгий згладжування поверхні стяжки підлоги в результаті маячки стираються. Другий варіант заливання маячків для гіпсової або цементної стяжки підлоги відрізняється монтажем на шурупи металевих маячків . Крім того, цей варіант легко вирівнювати , адже в даному у разі маячки не стираються.
Приклад як виглядають готові наливні підлоги в приміщенні:
Процес укладання підлог, що самовирівнюються.
Як відомо , снування під самовирівнюючі підлога повинно бути міцне , без отворів , а також чисте . Експерти не рекомендують використовувати на дерев'яних підстави . Після очищення поверхні необхідно підлога проґрунтувати та почекати поки він просохне . Якщо є пухка поверхня підстави , то її ґрунтують двічі . Важливо, що якщо заснування під підлога підготовлено неякісно , то в результаті це може призвести до його відшаровування та здуття . Щоб правильно приготувати суміш для таких підлог , слід додавати суху суміш у вказане на упаковці зі сумішшю кількість води , при цьому до отримання однорідний маси постійно помішувати. Перемішувати краще всього за допомогою електродрилі
спеціальна насадка, проте можна, можливо скористатися і простий палицею . При цьому знайте, що при другому способі перемішування Ви не досягнете такого гарного результату як з дрилем . На упаковці зі сумішшю показано час загусання суміші . Необхідно встигнути використовувати її до цього часу. Виконувати заливку самовирівнюючою
сумішшю досить легко. Укладання самовирівнювальної підлоги здійснюється розливанням суміші порціями поверхні. При заливанні самовирівнюються підлоги, кожну наступну порцію потрібно укладати поруч із попередньою. У самому тонким місці товщина шару повинна бути не менше 50 мм. повинна бути прокатанас допомогою голкового валика, для того, щоб вийшла необхідна товщина. Також завдяки валику вирівняється поверхня підлоги, і віддаляться з нього бульбашки зайвого повітря . Завершивши укладання підлоги, інструменти . потрібно промити водою . Можна приступити до настилання підлогових покриттів тільки після повного висихання самовирівнюються підлоги.
Швидкість висихання наливної підлоги.
Наливний підлога, що має товщину 1см, у середньому через тиждень буде готовий до укладання. В даний час час існують швидковисихаючі суміші, які сохнуть протягом пари днів..
Бетонна або цементна стяжка підлоги.
Їх застосовують тільки при товщині від 5 см щоб зменшити витрати на пристрій та вирівнювання підлог. Мінус цементних стяжок у тому, що вони можуть потріскатися, просісти при висиханні, а також відшаруватися від основи підлоги. Якщо ви вирішили своїми руками виконати стяжку підлоги, то при цементній або бетонної стяжки по маяках, потрібно замішувати розчин як можна густіше і додати керамзиту половину частини від загального обсягу суміші.
Гіпсова стяжка підлоги по маяках.
Якщо Ви вирішили вирівняти підлога гіпсовими сумішами з керамзитом, то в результаті Ви отримуєте легку та теплу підлогу. Крім того, він не тріскається і забезпечує шумоізоляцію від 50 децибелів і більше.
Вартість стяжки підлоги. .
Орієнтовна ціна цементної стяжки по маяках, з керамзитом та товщиною 10см з виконанням пристрої бетонної стяжки підлоги становить від 250 до 350 грн за кв . м. Вартість стяжки підлог замість цементної суміші з гіпсовим рівноправником буде коштувати на 80-100 рублів за кв . м.
Полімерні наливні підлоги та їх пристрій.
Від попередньої підготовки залежить покриття основи бетоноконтактом або ґрунтовкою . Слідом за нетривалим висиханням починається заливка наливної полімерної суміші . Почати заливати такі підлога потрібно з самої високої точки приміщень . Виконання пристрої наливної підлоги у приміщенні починається з низької точки, розкочуючи голчастим валиком і при цьому поступово пересуватися слідом за сумішшю.
Поради та помилки.
Самою поширеною помилкою є неправильно встановлені маяки. Висококваліфіковані фахівці радять під час заливання маякової стяжки постійно намагатися, щоб було виготовлено не більше 2 маячків на приміщення. Перший варіант заливки маячків, що розглядається вище, більше застосовується для вирівнювання підлоги вологою стяжкою самостійно. Другий варіант більше надійний та підходить тільки за професійного застосуванні пристрої та вирівнювання підлог бетонними, гіпсовими або цементними стяжками.
Наливні підлога технологія, укладання та структура матеріалу