Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Форма розрахунку вартості наливної підлоги
 1. На прорахунок вартості виконання робіт приймаються
  замовлення від 30 м2.
  .
  Для розрахунку вартості матеріалу від 7м2
 2. ПІБ(*)
  Вы не указали свое ФИО.
 3. E-mail(*)
  Не правильный адрес email.
 4. Телефон(*)
  Вы не указали телефон.
 5. Площа (м2)(*)
  Вы не указали площадь
 6. Тип покриття(*)
  Ви не вказали тип покриття.
 7. Ваш регіон(*)
  Ви не вказали ваш регіон.
 8. Загрузить образец
  Неверный Ввод
 9. Тип замовлення(*)
  Вы не указали тип заказа
 10. Неверный ввод
 11. Антиспам(*)
  Неверный ввод

tehnologiyВирівнювання підлог є досить складною і трудомісткою роботою . Завдяки появі самовирівнюється суміші для підлоги виконання цією роботи стало набагато простіше. Після розтікання суміші по підлозі утворюється рівна, гладка і міцна поверхню . Вона є ідеальною основою під укладання різноманітних підлогових покриттів . Основне перевага таких статей - простота у використанні . Також ці підлога твердніють у короткі терміни.  Зараз існує велике кількість виробників сухих сумішей для підлоги. Найбільш відомими вважаються Кнауф , Старатели , Глімс , Бірсс . Кожна з них має свої особливості . Однак є й загальні рекомендації до будівельних сумішам та їх характеристикам, які ми розглянемо при укладанні нівелір - стяжки.

Монтаж маяків для цементної стяжки підлоги.
Існує безліч варіантів монтажу та вирівнювання маяків для цементної стяжки. Ми розглянемо лише 2 основних випадку. При обох  випадках у саму стать закручують шурупи з плоскими капелюшками і вирівнюють за рівнем. Наступним кроком ставлять на шурупи, промазують олією і заповнюють консистенцією піскобетону з алебастром вільну площа. Колимаяки схопилися, тобетонну або гіпсову стяжку розтягують правилом, причому зрізають акуратно зайвий розчин.
варіант заливання стяжки підлог має єдиний недолік. Це недовговічність маячків. Тому що через постійний і довгий згладжування поверхні стяжки підлоги в результаті маячки стираються. Другий варіант заливання маячків для гіпсової або цементної стяжки підлоги відрізняється монтажем на шурупи металевих маячків . Крім того, цей варіант легко вирівнювати , адже в даному у разі маячки не стираються.

 

Приклад як виглядають готові наливні підлоги в приміщенні:Процес укладання підлог, що самовирівнюються.

 

Як відомо , снування під самовирівнюючі підлога повинно бути міцне , без отворів , а також чисте . Експерти не рекомендують використовувати на дерев'яних підстави . Після очищення поверхні необхідно підлога проґрунтувати та почекати поки він просохне . Якщо є пухка поверхня підстави , то її ґрунтують двічі . Важливо, що якщо заснування під підлога підготовлено неякісно , то в результаті це може призвести до його відшаровування та здуття . Щоб правильно приготувати суміш для таких підлог , слід додавати суху суміш у вказане на упаковці зі сумішшю кількість води , при цьому до отримання однорідний маси постійно помішувати. Перемішувати краще всього за допомогою електродрилі
спеціальна насадка, проте можна, можливо скористатися і простий палицею . При цьому знайте, що при другому способі перемішування Ви не досягнете такого гарного результату як з дрилем . На упаковці зі сумішшю показано час загусання суміші . Необхідно встигнути використовувати її до цього часу. Виконувати заливку самовирівнюючою
сумішшю досить легко. Укладання самовирівнювальної підлоги здійснюється розливанням суміші порціями поверхні. При заливанні самовирівнюються підлоги, кожну наступну порцію потрібно укладати поруч із попередньою. У самому тонким місці товщина шару повинна бути не менше 50 мм. повинна бути прокатанас допомогою голкового валика, для того, щоб вийшла необхідна товщина. Також завдяки валику вирівняється поверхня підлоги, і віддаляться з нього бульбашки зайвого повітря . Завершивши укладання підлоги, інструменти . потрібно промити водою . Можна приступити до настилання підлогових покриттів тільки після повного висихання самовирівнюються підлоги.

Швидкість висихання наливної підлоги.
Наливний підлога, що має товщину 1см, у середньому через тиждень буде готовий до укладання. В даний час час існують швидковисихаючі суміші, які сохнуть протягом пари днів..

Бетонна або цементна стяжка підлоги.
Їх застосовують тільки при товщині від 5 см щоб зменшити витрати на пристрій та вирівнювання підлог. Мінус цементних стяжок у тому, що вони можуть потріскатися, просісти при висиханні, а також відшаруватися від основи підлоги. Якщо ви вирішили своїми руками виконати стяжку підлоги, то при цементній або бетонної стяжки по маяках, потрібно замішувати розчин як можна густіше і додати керамзиту половину частини від загального обсягу суміші.

Гіпсова стяжка підлоги по маяках.
Якщо Ви вирішили вирівняти підлога гіпсовими сумішами з керамзитом, то в результаті Ви отримуєте легку та теплу підлогу. Крім того, він не тріскається і забезпечує шумоізоляцію від 50 децибелів і більше.

Вартість стяжки підлоги. .
Орієнтовна ціна цементної стяжки по маяках, з керамзитом та товщиною 10см з виконанням пристрої бетонної стяжки підлоги становить від 250 до 350 грн за кв . м. Вартість стяжки підлог замість цементної суміші з гіпсовим рівноправником буде коштувати на 80-100 рублів за кв . м.

Полімерні наливні підлоги та їх пристрій.
Від попередньої підготовки залежить покриття основи бетоноконтактом або ґрунтовкою . Слідом за нетривалим висиханням починається заливка наливної полімерної суміші . Почати заливати такі підлога потрібно з самої високої точки приміщень . Виконання пристрої наливної підлоги у приміщенні починається з низької точки, розкочуючи голчастим валиком і при цьому поступово пересуватися слідом за сумішшю.

Поради та помилки.
Самою поширеною помилкою є неправильно встановлені маяки. Висококваліфіковані фахівці радять під час заливання маякової стяжки постійно намагатися, щоб було виготовлено не більше 2 маячків на приміщення. Перший варіант заливки маячків, що розглядається вище, більше застосовується для вирівнювання підлоги вологою стяжкою самостійно. Другий варіант більше надійний та підходить тільки за професійного застосуванні пристрої та вирівнювання підлог бетонними, гіпсовими або цементними стяжками.

Наливні підлога технологія, укладання та структура матеріалу
Наливные полы технология, укладка и структура материала

Наливные полы ekoteX