Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-021 (Code: Pre/st-021)

Колір : Жовтий, Зелений, Бежевий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

Технологія влаштування наливної підлоги є сучасним способом вирішення проблеми вирівнювання базової стяжки та підготовки до укладання фінішних підлогових матеріалів. Наливна підлога створюється за допомогою сумішей, що самовирівнюються, на цементній або полімерній основі. Головною особливістю технології є те, що ідеально рівна поверхня утворюється сама собою завдяки здатності рідкої суміші рівномірно розтікатися з підготовленої основи. Розчин заповнює дрібні тріщини, нівелює невеликі западини та опуклості. Після затвердіння утворюється строго горизонтальна конструкція, яку можна використовувати як самостійну підлогу або як основу для укладання будь-яких інших підлогових покриттів. Стислі терміни укладання. Суміші наносяться тонким шаром (від 1 мм до 40 мм), завдяки чому відбувається швидке висихання та твердіння. Тонкошарові покриття готові до експлуатації за добу після нанесення.

2. Зручність монтажу. Використання сумішей, що самовирівнюються, дозволяє отримати ідеально плоску поверхню без додаткового вирівнювання.

3. Екологічність. У складі сумішей відсутні шкідливі, леткі компоненти. Як сполучні використовуються цемент, акрил, поліуретан, епоксидна смола. Після затвердіння ці речовини стають безпечними для здоров'я. Мінеральні добавки, подрібнений камінь, барвники проходять сертифікацію.

4. Пожежна безпека. Полімерні та цементовмісні покриття стійкі до дії вогню. За високої температури вони не димлять, не плавляться і не виділяють токсичних газів.

5. Висока міцність. Наливні підлоги мають зносостійку поверхню, надійно захищають стяжку від утворення тріщин і вибоїн.

6. Хімічна інертність. Завдяки нейтральному складу сумішей вдається створювати покриття, які не взаємодіють з іншими оздоблювальними матеріалами, не викликають корозії металів, не вступають у реакцію з нафтопродуктами, розчинниками, солями та іншими хімікатами.

7. Захист від пилоутворення. На відміну від стандартних бетонних підлог, наливні покриття більш стійкі до зношування, тому при їх експлуатації не утворюється дрібнодисперсний пил.

8. Влаштування наливної підлоги дозволяє заощадити час та матеріали при проведенні ремонту в житлових, офісних, торгових та виробничих приміщеннях. Протягом усього циклу робіт у приміщенні зберігається чиста обстановка, тому власники об'єкта не витрачають багато часу на прибирання. підготовчій підставі, час на укладання епоксидної підлоги за часом зазвичай:

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5 -6 днів
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів< /strong>
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України! h2>

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливної самовирівнюючої підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень, Мукачеве

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна