Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Наливні підлоги – що приваблює в них все більше замовників? Міцність? Безперечно. І не просто міцність, а висока міцність! Декор? Звичайно. Антистатичність? Так. Ці та багато інших якостей, які ми розглянемо ще в цій статті, дозволяють наливним підлогам займати провідну позицію в нових технологіях ремонту.
Давайте розглянемо також короткі характеристики наливних підлог, які допоможуть дійсно зробити найкращий вибір.
Наприклад, те, що основа для цих підлог – бетон, матеріал, на користь якого роблять вибір уже багато десятиліть, а матеріал наповнення – коутекс. Або те, що товщина такого підлогового покриття лише 2 міліметри! Дивно, чи не так, за такої міцності! Також не може не залучити те, що в ньому немає секцій, тобто покриття – монолітне. А значить – тисячоразово зменшено пропускні здібності для повітря та вологи.
Безперечним плюсом є і відсутність іскроутворення. Важливість цієї властивості напевно коментарів не потребує. І ще хочеться відзначити, що наливна підлога відрізняє від інших висока хімічна міцність, а це означає, що не страшні ніякі хімічні випари - їх просто немає! Також не обходимо стороною те, що антиковзні властивості таких підлог теж у наявності, так само як і такий не менш важливий момент, як безшовність. Всі ці якості не залишають ніяких сумнівів. у тому, що наливна підлога – це справді найкращий вибір. Але це ще не все.
Хочеться окремо згадати про ціну. Тут якраз саме та ситуація, в якій економити зовсім не варто! Ні, ціни на цю продукцію, звичайно, не надхмарні. Але й не копійчані. Чим загрожує вибір на користь дешевої наливної підлоги? Тим що ви, за свої гроші, отримаєте токсичний продукт невідомого виробництва з невеликою кількістю компонентів. Ключове слово – токсичне! А отже, ваше здоров'я і здоров'я, що оточують, зазнає великого ризику!
Також є й деякі вимоги до основи для наливної підлоги. Це має бути або цементна стяжка, або основа, що самовирівнюється, без гіпсових добавок. А товщина її не може бути меншою за 6 міліметрів! До речі, ці вимоги повинні виконуватися неухильно, тому що в іншому випадку такі підлоги прослужать вкрай недовго або, як варіант, фірма-виконавець просто відмовиться від виконання робіт.
І ще – роботи з укладання наливних підлог – це фінальна стадія будь-яких, так би мовити, «брудних», ремонтних робіт. Це слід пам'ятати!
З огляду на наш менталітет і бажання все знати і вміти, цілком природно, що виникає наступне питання – а чи можливе укладання наливного покриття для підлоги без залучення фахівців? В принципі так. Дотримуючись деяких непорушних правил.
Для початку, готуємо шар для покриття для підлоги - шліфуємо і знепилюємо спеціальними пилососами. У разі відсутності таких підійде і звичайний побутовий пилосос. Далі ґрунтуємо. Змішані основу та затверджувач втираємо по всьому периметру необхідну кількість разів (при пухкій основі, наприклад, двічі). Коли все це висохне (приблизно через день), то можна шліфувати та знепилювати, приблизно так само, як це було в підготовчому етапі. Далі основу з'єднуємо з аеросильною стяжкою і «протягуємо» це все по всій площі майбутнього покриття для підлоги тонким рівномірним шаром. по всій поверхні. А якщо вибираємо, наприклад, покриття з кварцовим піском, то простягаємо тонкий шар полімеру, зверху насипаємо кварцовий пісок. Коли матеріал полімеризувався, збираються залишки піску. А в самому кінці покриваємо шпателем лаковим шаром – змішаною прозорою основою із затверджувачем.
У принципі, все не так уже й складно, якщо ви впевнені в собі і своїх силах та здібностях. Якщо ж таки є хоч найменші сумніви, то краще довірити виконання цих робіт професіоналам і зі спокійною душею чекати гарного результату!