Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-011 (Code: Pre/st-011)

Колір : Синій
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
промышленные наливные полы Коутекс промышленный пол pre/st-011 Промислова підлога Pre/st-011 Промислова підлога Pre/st-011

Недостаточно прав для комментирования

Наливні підлоги – що приваблює в них все більше замовників? Міцність? Безперечно. І не просто міцність, а висока міцність! Декор? Звичайно. Антистатичність? Так. Ці та багато інших якостей, які ми розглянемо ще в цій статті, дозволяють наливним підлогам займати провідну позицію в нових технологіях ремонту.

Що ж взагалі таке – наливні підлоги? , що відрізняється високою міцністю, екологічною чистотою та високою гідроізоляцією. А також його «заливання» можливе на практично необмежені території, тому наливна підлога – це дуже зручно для промислових приміщень. Крім усього іншого, такі підлоги ще й дуже гарні. Адже в колірну лінійку для забарвлення цих підлог входять понад двісті кольорів і понад півтори тисячі додаткових відтінків. Як, наприклад, глибокий синій, який ідеально впишеться практично в будь-який інтер'єр, привнісши із собою відчуття спокою та стабільності. Ну а індивідуальний дизайн – це саме той нюанс, який, на жаль, тут не передбачений, все ж це анітрохи не применшує відмінної якості даного покриття для підлоги!


Давайте розглянемо також короткі характеристики наливних підлог, які допоможуть дійсно зробити найкращий вибір.
Наприклад, те, що основа для цих підлог – бетон, матеріал, на користь якого роблять вибір уже багато десятиліть, а матеріал наповнення – коутекс. Або те, що товщина такого підлогового покриття лише 2 міліметри! Дивно, чи не так, за такої міцності! Також не може не залучити те, що в ньому немає секцій, тобто покриття – монолітне. А значить – тисячоразово зменшено пропускні здібності для повітря та вологи.

Безперечним плюсом є і відсутність іскроутворення. Важливість цієї властивості напевно коментарів не потребує. І ще хочеться відзначити, що наливна підлога відрізняє від інших висока хімічна міцність, а це означає, що не страшні ніякі хімічні випари - їх просто немає! Також не обходимо стороною те, що антиковзні властивості таких підлог теж у наявності, так само як і такий не менш важливий момент, як безшовність. Всі ці якості не залишають ніяких сумнівів. у тому, що наливна підлога – це справді найкращий вибір. Але це ще не все.

Хочеться окремо згадати про ціну. Тут якраз саме та ситуація, в якій економити зовсім не варто! Ні, ціни на цю продукцію, звичайно, не надхмарні. Але й не копійчані. Чим загрожує вибір на користь дешевої наливної підлоги? Тим що ви, за свої гроші, отримаєте токсичний продукт невідомого виробництва з невеликою кількістю компонентів. Ключове слово – токсичне! А отже, ваше здоров'я і здоров'я, що оточують, зазнає великого ризику!

Також є й деякі вимоги до основи для наливної підлоги. Це має бути або цементна стяжка, або основа, що самовирівнюється, без гіпсових добавок. А товщина її не може бути меншою за 6 міліметрів! До речі, ці вимоги повинні виконуватися неухильно, тому що в іншому випадку такі підлоги прослужать вкрай недовго або, як варіант, фірма-виконавець просто відмовиться від виконання робіт.

І ще – роботи з укладання наливних підлог – це фінальна стадія будь-яких, так би мовити, «брудних», ремонтних робіт. Це слід пам'ятати!
З огляду на наш менталітет і бажання все знати і вміти, цілком природно, що виникає наступне питання – а чи можливе укладання наливного покриття для підлоги без залучення фахівців? В принципі так. Дотримуючись деяких непорушних правил.

Для початку, готуємо шар для покриття для підлоги - шліфуємо і знепилюємо спеціальними пилососами. У разі відсутності таких підійде і звичайний побутовий пилосос. Далі ґрунтуємо. Змішані основу та затверджувач втираємо по всьому периметру необхідну кількість разів (при пухкій основі, наприклад, двічі). Коли все це висохне (приблизно через день), то можна шліфувати та знепилювати, приблизно так само, як це було в підготовчому етапі. Далі основу з'єднуємо з аеросильною стяжкою і «протягуємо» це все по всій площі майбутнього покриття для підлоги тонким рівномірним шаром. по всій поверхні. А якщо вибираємо, наприклад, покриття з кварцовим піском, то простягаємо тонкий шар полімеру, зверху насипаємо кварцовий пісок. Коли матеріал полімеризувався, збираються залишки піску. А в самому кінці покриваємо шпателем лаковим шаром – змішаною прозорою основою із затверджувачем.


У принципі, все не так уже й складно, якщо ви впевнені в собі і своїх силах та здібностях. Якщо ж таки є хоч найменші сумніви, то краще довірити виконання цих робіт професіоналам і зі спокійною душею чекати гарного результату!