Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

3D polОстанні дизайнерські досягнення у створенні інтер'єрів пов'язані із широким використанням 3D наливної підлоги. Цей спосіб створення нетривіальних інтер'єрів сьогодні став доступним для використання не лише у нічних клубах, барах, магазинах та інших громадських приміщеннях. Дуже популярне сьогодні застосування 3D наливної підлоги в приватних будинках і квартирах. кріпиться об'ємна картинка, яка покривається прозорим полімерним складом. Така 3D наливна підлога має товщину 2-3 міліметри і робить приміщення абсолютно оригінальним. Полімерні склади можна використовувати і при використанні в дизайні підлоги рельєфних сегментів, що включають композиції з різних предметів, як використовуються монети, плоскі камені невеликих розмірів і різноманітного забарвлення, дерево, металеві вироби, інші предмети. Комбінація зображень високої якості та реальних предметів дає чудовий ефект та дозволяє дизайнеру реалізувати будь-які ідеї.

Приклад як виглядають готові 3Д підлоги у приміщенні:Крім того, що технологія 3D наливної підлоги дозволяє створювати унікальні композиції, що відповідають будь-якому інтер'єру, споживчі якості таких підлог також дуже високі. За рахунок застосування спеціальних полімерних складів поверхня підлоги відрізняється:
- цілісністю поверхні та її ідеальністю;
- міцністю, високою стійкістю до стирання, довговічністю;
- екологічністю, відсутністю накопичення електростатичної напруги і, як наслідок , накопичення пилу;
- стійкістю до дії відкритого вогню, води, хімічних реагентів, ультрафіолетового випромінювання;
- безпекою для здоров'я людей та свійських тварин;
- практичністю та відповідністю гігієнічним вимогам.
Оскільки ідеальних рішень природа не приймає, то й 3D наливні підлоги не вільні від недоліків, в якості яких можна назвати наступні:
- досить висока вартість пристрою таких підлог;
- для збереження початкового блиску покриття та його прозорості при догляді за підлогами необхідно застосовувати мийні машини та спеціальні миючі засоби. підлога стане прикрасою інтер'єру. До таких факторів, що впливають на споживчі якості покриття, слід віднести: - передбачуваний температурно-вологісний режим у приміщенні; - можливості впливу на поверхню агресивних рідин, розчинників та ін. - інтенсивність механічного впливу на поверхню.

Ретельне вивчення умов експлуатації підлоги дозволяє підібрати оптимальне співвідношення добавок до базового компоненту, що надають майбутньому покриттю додаткових властивостей. Заливка полімерного складу на підготовлену поверхню повинна проводитися з неухильним дотриманням технології. Тільки так можна отримати ідеально гладку і рівну поверхню.

Процес пристрою 3D наливної підлоги повинен включати наступні технологічні етапи:
- належну підготовку основи (базової поверхні);
- нанесення на поверхню декоративної композиції або зображення;
- нанесення полімерного складу;
- полімеризація (затвердіння) полімеру;
- обробка поверхні, яка полягає у наданні їй глянцю або матуванню поверхні.

Обучение наливным полам:
наливные полы обучение

Грамотний підхід до вибору полімерного складу та ретельне дотримання технологічних вимог при виконанні робіт кожного з цих етапів дозволить забезпечити підлогам заявлені якості та гарантувати їхню довговічність.

 

Наливні підлоги ekoteX