Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-046 (Code: Pre/st-046)

Колір : Зелений
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
Промислова підлога Pre/st-046 Промислова підлога Pre/st-046 Промислова підлога Pre/st-046 Промислова підлога Pre/st-046 Промислова підлога Pre/st-046 Промислова підлога Pre/st-046 Промислова підлога Pre/st-046 Промислова підлога Pre/st-046
Add comment
   


Наливні підлоги (їх ще називають такими, що самі вирівнюються) можуть стати хорошим сучасним варіантом як для квартири, так і для приватного будинку. Такі підлоги досить прості в пристрої і мають гарну екологічність. Наливна підлога служить покриттям для підлоги з великим терміном служби, який може становити до 40 років. За свої властивості такі підлоги отримали назву рідкий лінолеум, вони є фінішним покриттям і не вимагають укладання поверх них інших видів покриттів. Наливні підлоги мають приємну гладку ідеально рівну поверхню, яка має високі естетичні якості. До того ж, цей вид покриття не має швів, як наприклад керамічна плитка, що покращує зовнішній вигляд і полегшує догляд за підлогою. . Недостатньо прибрати пил та будівельне сміття, необхідно прибрати залишки колишніх покриттів, фарби, клею, масел та інших матеріалів, які можуть послабити міцність майбутньої наливної підлоги. Крім того, необхідно згладити поверхню, зашпаклювати тріщини та дірки, прибрати виступи та інші нерівності. Відсутність порожнеч і тріщин забезпечить надалі хорошу якість наливної підлоги, не викличе утворення бульбашок, піни, внаслідок чого покриття для підлоги вийде монолітним і рівним. Після основної підготовки підлоги його необхідно прогрунтувати, що забезпечить краще зчеплення покриття з підставою підлоги.

Після підготовки та вирівнювання підстави підлоги за допомогою маяків виставляють рівень майбутнього покриття. При встановленні маяків необхідно користуватися будівельним або лазерним рівнем для того, щоб наливна підлога була ідеально рівною.

Наступним етапом укладають саму наливну підлогу. Суміш попередньо розводять згідно з інструкцією, що додається (у різних видів наливної підлоги суміш може варіюватися за складом, а потім акуратно заливають підлогу ділянками - секторами. Це забезпечить рівномірний розподіл розчину і не дасть утворитися бульбашкам, порожнечам. Можна виконати цю операцію вручну або за допомогою спеціального пристосування Для наливних підлог Якщо при заливці вийшли нерівності, їх легко можна розгладити широким шпателем, як і при укладанні стяжки - рухами на себе від дальньої стіни. Бажано при цьому уникати прямих сонячних променів і протягів.Концеве схоплювання наливної підлоги відбувається лише на 4 тиждень після заливки, так що, щоб уникнути пошкодження і руйнування свіжоукладеного покриття, краще на час залишити приміщення.При можливості краще переїхати на час ремонту в іншу квартиру і взагалі не чіпати приміщення із залитим підлогою.

Як уже згадувалося, у продажу можна знайти безліч різних видів сумішей для наливної підлоги. Суміші можуть бути на основі ефірних олій, епоксидні, акрилові, поліуретанові. Серед цієї різноманітності складно виділити будь-які конкретні – вони всі легко укладаються, мають чудовий вигляд та тривалий термін служби. Однією із проблем при виборі суміші для наливної підлоги може стати її ціна – всі суміші на основі органічних компонентів коштують досить дорого, не кожен може дозволити собі зробити підлогу на такій основі. Рішенням може стати класична суміш на основі цементу. Крім цементу і піску, в таку суміш входять спеціальні добавки, що дозволяють досягти міцної і гладкої поверхні залитої підлоги. Слід зазначити, що суміші на основі цементу не варто використовувати без додаткового покриття – вони схильні до стирання з часом. Вартість наливної підлоги може залежати і від товщини покриття – більшість сумішей дозволяє широко варіювати необхідну товщину, яка залежатиме від нерівностей старої підлоги та необхідних комунікацій, що укладаються в товщу покриття.

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливної самовирівнюючої підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень, Мукачеве

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна