Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Наливні підлоги (їх ще називають такими, що самі вирівнюються) можуть стати хорошим сучасним варіантом як для квартири, так і для приватного будинку. Такі підлоги досить прості в пристрої і мають гарну екологічність. Наливна підлога служить покриттям для підлоги з великим терміном служби, який може становити до 40 років. За свої властивості такі підлоги отримали назву рідкий лінолеум, вони є фінішним покриттям і не вимагають укладання поверх них інших видів покриттів. Наливні підлоги мають приємну гладку ідеально рівну поверхню, яка має високі естетичні якості. До того ж, цей вид покриття не має швів, як наприклад керамічна плитка, що покращує зовнішній вигляд і полегшує догляд за підлогою. . Недостатньо прибрати пил та будівельне сміття, необхідно прибрати залишки колишніх покриттів, фарби, клею, масел та інших матеріалів, які можуть послабити міцність майбутньої наливної підлоги. Крім того, необхідно згладити поверхню, зашпаклювати тріщини та дірки, прибрати виступи та інші нерівності. Відсутність порожнеч і тріщин забезпечить надалі хорошу якість наливної підлоги, не викличе утворення бульбашок, піни, внаслідок чого покриття для підлоги вийде монолітним і рівним. Після основної підготовки підлоги його необхідно прогрунтувати, що забезпечить краще зчеплення покриття з підставою підлоги.
Після підготовки та вирівнювання підстави підлоги за допомогою маяків виставляють рівень майбутнього покриття. При встановленні маяків необхідно користуватися будівельним або лазерним рівнем для того, щоб наливна підлога була ідеально рівною.
Наступним етапом укладають саму наливну підлогу. Суміш попередньо розводять згідно з інструкцією, що додається (у різних видів наливної підлоги суміш може варіюватися за складом, а потім акуратно заливають підлогу ділянками - секторами. Це забезпечить рівномірний розподіл розчину і не дасть утворитися бульбашкам, порожнечам. Можна виконати цю операцію вручну або за допомогою спеціального пристосування Для наливних підлог Якщо при заливці вийшли нерівності, їх легко можна розгладити широким шпателем, як і при укладанні стяжки - рухами на себе від дальньої стіни. Бажано при цьому уникати прямих сонячних променів і протягів.Концеве схоплювання наливної підлоги відбувається лише на 4 тиждень після заливки, так що, щоб уникнути пошкодження і руйнування свіжоукладеного покриття, краще на час залишити приміщення.При можливості краще переїхати на час ремонту в іншу квартиру і взагалі не чіпати приміщення із залитим підлогою.
Як уже згадувалося, у продажу можна знайти безліч різних видів сумішей для наливної підлоги. Суміші можуть бути на основі ефірних олій, епоксидні, акрилові, поліуретанові. Серед цієї різноманітності складно виділити будь-які конкретні – вони всі легко укладаються, мають чудовий вигляд та тривалий термін служби. Однією із проблем при виборі суміші для наливної підлоги може стати її ціна – всі суміші на основі органічних компонентів коштують досить дорого, не кожен може дозволити собі зробити підлогу на такій основі. Рішенням може стати класична суміш на основі цементу. Крім цементу і піску, в таку суміш входять спеціальні добавки, що дозволяють досягти міцної і гладкої поверхні залитої підлоги. Слід зазначити, що суміші на основі цементу не варто використовувати без додаткового покриття – вони схильні до стирання з часом. Вартість наливної підлоги може залежати і від товщини покриття – більшість сумішей дозволяє широко варіювати необхідну товщину, яка залежатиме від нерівностей старої підлоги та необхідних комунікацій, що укладаються в товщу покриття.
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливної самовирівнюючої підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень, Мукачеве
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна