Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/st-126 (Code: Lux/st-126)

Колір : Білий, Сірий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : фото друк
Основа : бетон
Міцність : 290 кг/см2
Товщина : 4 мм
Секції : так
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : ні
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так

Недостаточно прав для комментирования

Найбільшою проблемою, перед улаштуванням будь-якого покриття для підлоги, є відсутність добре вирівняної підлоги. Наливна підлога є одним з найсучасніших методів вирівнювання поверхні в горизонтальній площині. Знання технології укладання наливної підлоги допоможе вам тримати процес під контролем, якщо немає бажання робити це самому.

Початковий процес підготовки основи під наливну підлогу, називається ґрунтування. Поверхня має бути суха і чиста. Необхідною умовою перед заповненням ґрунтуванням пір має бути вирівнювання самої поверхні (імпрегнування). Пори заповнюються ґрунтовкою повністю, поки вся поверхня не починає блищати. Це фактор, що говорить про успішну ґрунтовку. І тільки після досягнення блиску поверхні, можна говорити про якісне завершення подальших робіт. Високоякісну однокомпонентну ґрунтовку, слід наносити в кілька шарів. Вона має велику проникаючу здатність, проте кількість шарів і витрати самого матеріалу, багато в чому залежать від стану самої основи.

Грунтування відбувається з використанням валика, пензля та гумової швабри. Можна скористатися методом розпилення без повітря. На один квадратний метр, йде сто чи двісті грамів ґрунтовки. Це на один шар при разовому проході. Щоб досягти блиску поверхні, процес може повторюватися. Витрата, у такому разі, збільшуватиметься. Процес нанесення ґрунтовки, потрібно відразу ж зупинити, якщо колір матеріалу змінюється або він починає пінитися. Першопричиною цього є підвищена вологість на місці проведення робіт. Можливі інші варіанти, але це основний. Після усунення проблем процес слід продовжити. Після ґрунтування, підстава вважається готовою до подальших робіт через шість годин.

Затягувати з наступним етапом, більше ніж на добу, не можна. Деякі ґрунтовки не містять розчинників і є занадто в'язкими. Для їх нанесення використовується спеціальний хутряний валик. Можна розлити цю ґрунтовку на підлогу і рівномірно розподілити гумовою шваброю. Необхідно уникати появи пилу у місці проведення робіт. Не можна щоб пил осідав на поверхню покриту грунтовкою.

При нанесенні на загрунтовану поверхню самого покриття, потрібно користуватися тільки якісним інструментом. Потрапивши в наливну підлогу ворс, може зіпсувати всю виконану роботу. Валики та пензлі, необхідно ретельно перевірити перед використанням.

Толстошарові покриття, що складаються з двох компонентів, наливають на основу та рівномірно розподіляють по всій поверхні. Для цього використовують професійні швабри та шпателя. Перед змішуванням двох компонентів обов'язково потрібно бути впевненим у правильному температурному режимі. За Цельсієм, це від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти градусів. Занадто затягувати процес після змішування не можна. Термін придатності до застосування суміші дуже обмежений за часом. Тому майданчик та інструменти потрібно підготувати заздалегідь. Необхідно проконтролювати якість загрунтованої основи, перш ніж наноситься саме покриття. Час у підставі не повинно бути. Від цього безпосередньо залежить кінцевий результат.

Для влаштування наливної підлоги, знадобиться деяке спеціальне обладнання. Це двадцятилітрові відра для змішування, дриль із низькими обертами, мішалка, шпателя, спеціальна швабра, голковий валик (видаляти повітря) та шиповані підошви. Необхідний розчинник і ганчір'я. Наливна підлога ідеально підготує основу під будь-яке покриття для підлоги. Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно ": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно виконуємо роботи з влаштування наливних самовирівнюваних підлог по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, < strong>Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна