Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-012 (Code: Pre/st-012)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
промышленные наливные полы Коутекс промышленный пол pre/st-012 Промислова підлога Pre/st-012

Недостаточно прав для комментирования

Модель Pre/st - 012 наливної підлоги поєднує в собі надійність та естетику, що дозволяє з однаковим успіхом використовувати його як у квартирах та особистих будинках, так і в адміністративних приміщеннях. Спеціальна суміш має у своєму складі модифікатори, які роблять роботу з матеріалом набагато легшим. Купити наливні підлоги у Києві.

Характеристики підлоги

Покриття наливної підлоги (сюди відносяться і виробничі наливні підлоги), як правило, здійснюється в самому кінці оздоблювальних робіт. Час укладання займає без урахування похибок приблизно стільки часу:

 • 3d наливні підлоги: від десяти днів до двох тижнів;
 • Муаровий декор: від десяти днів до двох тижнів;
 • Декор «Моно»: тиждень;
 • Забарвлення в масі: в межах тижня;
 • Грунтування в масі: до шести днів.

Після того, як підлога застигне, її поверхня стане рівною, але не ковзною, стійкою до перепадів температур і вологості, не електризуватиметься, деформуватиметься та не отримуватиме дефекти внаслідок механічних пошкоджень. І звичайно, наливна підлога чудово зберігає свій розкішний вигляд.

Технічні характеристики :

 • основним компонентом суміші є запатентований вид смоли ekoteX;
 • дана модель наливної підлоги складається з полімерів, які не збирають статичну електрику та не притягують пил;
 • < міцність підлоги дорівнює 360 кілограмів на кв.см. Так що ремонт наливної підлоги вам не знадобиться ще дуже довго; оскільки ця підлога виготовлена з епоксидного матеріалу, то вона має високу стійкість до хімічних речовин; максимальна товщина готової наливної підлоги – три міліметри, а значить, він не вкраде ваш простір;
 • покриття повністю монолітне, неестетичні шви відсутні.

В складі присутні спеціальні речовини, що перешкоджають ковзанню, що робить застосування наливних підлог безпечним для здоров'я вас і оточуючих. >Перед початком нанесення підлога піддається ретельній перевірці. Якщо бетон або стяжка поганої якості, вартість підготовчого етапу може зрости і досягти розцінки за наливну підлогу за роботу. Якщо міцність бетону менше, ніж М200, то готове покриття може просто відійти від поверхні підлоги разом з бетонною основою. Як правило, для виробничих підлог на першому місці стоїть антистатичність, а для побутових – гарний зовнішній вигляд. Але і для тих, і для інших важлива міцність. Всіми цими якостями модель Pre/st - 012 має цілком. Якщо ви вирішили купити наливну підлогу у нас, то ми підкаже кращу і потрібну вам модель. Тільки перед цим слід дізнатися, яку підлогу можна нанести.

Стандартний двокомпонентний епоксидний склад має наступні варіанти декору:

 • грунтом на заздалегідь підготовлену основу – це економ-варіант, що виглядає досить аскетично. У цьому випадку суміш наносять шпателем; шаром фарби по грунту - те ж саме, що і варіант вище, тільки колір вже залежить від вас. У такий спосіб нерідко укладають наливну підлогу в передпокої;
 • декор «моно» - епоксидна суміш розмішується з відтінком. У цьому випадку покриття стає трохи товщим. Зайве повітря можна видалити голкою;
 • декор «муар» - це декор «моно» з візерунками, орнаментами та малюнками.

< 3д підлоги являють собою підлоги з фотодруком, залиті 1,5-міліметровим шаром прозорої смоли. При цьому способів прикрасити підлогу існує безліч: як обробка кварцовим піском, так і використання натуральних наповнювачів замість фотодруку: монет, каменів, черепашок та інших фішок.