Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-015 (Code: Pre/st-015)

Колір : Бежевий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

Він виглядає спеціальним покриттям, що наноситься на заздалегідь підготовлені бетонні основи. Розмір його товщини різноманітний, що допомагає згладжувати дефекти. Купити його легко практично у кожному обласному центрі. Також він екологічно чистий та не виділяє шкідливі елементи. Купити наливну підлогу в Україні краще за порадою фахівців.

1. Промислові наливні підлоги

Вони відповідають найвищим запитам за технологією. Укладають їх на вже підготовлені обґрунтування бетонних покриттів. Однак винятком може бути сухе приміщення, до якого немає високих вимог щодо чистоти та відсутність пилу. У цьому вся їх використовують без спеціального покриття. Що їх купити насамперед потрібно знати характеристику майбутнього покриття. Вони довговічні, добре герметичні і стійкі до температурних перепадів.

Щоб наливну підлогу купити залиште дані і фахівець зв'яжеться з вами.
Якщо ви вагаєтесь щодо вибору, то наш фахівець допоможе вам із вибором наливної підлоги ціна за метр буде залежати від якостей та властивостей.

2. Поліуретановий наливний

Підходить для лабораторій, цехів з електронним складанням, спортивних об'єктів або харчових промислових цехів. Поліуретанова наливна підлога найеластичніша. Він витримує удари, механічні навантаження і розтріскування основ, а також найлегший з усіх видів. Якщо потрібні наливні підлоги ціна за квадратний буде визначатися в індивідуальному порядку.

Також ціна залежить від їхньої якості, тому що це безшовні покриття і від: li>використовуваних матеріалів;

 • складності роботи;
 • розміру та техніки нанесення малюнка.
 • Хоча наливні підлоги 3d і дорогі, вони чудово виглядають у вітальні, а також дуже невибагливі у догляді. Термін служби ви можете легко з'ясувати на сайті.

  Наливна підлога в квартирі дозволяє створити імітацію лагун, садів, водоспадів та багато іншого. Ви можете дізнатись вартість епоксидної наливної підлоги на сторінці прорахунку вартості. Його можна купити у будь-якому нашому магазині по всій території України.

  3. Наливна підлога в Україні

  Купити наливну підлогу в Україні дуже просто: зробити замовлення на сайті або зателефонувати. Ми можемо допомогти зробити наливну підлогу своїми руками ціна навчання 7500 гривень. Якщо придбати наливну підлогу у ванну вона стане красивішою, тому що виглядає гармонійно і природно
  Насамперед для того, щоб своїми руками виготовити наливну підлогу купити суміш для грунтовки. Для того, щоб правильно вибрати зв'яжіться з представником компанії і отримайте консультацію.