Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Форма розрахунку вартості наливної підлоги
 1. На прорахунок вартості виконання робіт приймаються
  замовлення від 30 м2.
  .
  Для розрахунку вартості матеріалу від 7м2
 2. ПІБ(*)
  Вы не указали свое ФИО.
 3. E-mail(*)
  Не правильный адрес email.
 4. Телефон(*)
  Вы не указали телефон.
 5. Площа (м2)(*)
  Вы не указали площадь
 6. Тип покриття(*)
  Ви не вказали тип покриття.
 7. Ваш регіон(*)
  Ви не вказали ваш регіон.
 8. Загрузить образец
  Неверный Ввод
 9. Тип замовлення(*)
  Вы не указали тип заказа
 10. Неверный ввод
 11. Антиспам(*)
  Неверный ввод

kak vibratПеред тим як замовити матеріал для наливної підлоги або виконувати роботу з укладання полімерної підлоги, рекомендуємо Вам ознайомитися з даною статтею.

 


Наливна підлога – це такий тип покриття, який практично не обмежений у колірній гамі, текстурі, антиковзких властивостях та удароміцних показниках. За великим рахунком немає не здійсненних завдань, які можна виконати використовуючи полімерну композицію. Але все ж таки при виборі наливної підлоги необхідно розуміти основні відмінності та ключові характеристики кожного з можливих типів покриття.

Розглянемо основні з них:

 


1.    «Грунтовка» (знепилювання) – даний тип покриття є найдешевшим і найпростішим для нанесення. Основним завданням такого покриття служить зміцнення верхнього шару основи для запобігання руйнуванню та знепилюванню. Грунтовка наноситься на основу безбарвним матеріалом, тому колір основи не змінюється. Застосовується подібний тип покриття переважно для складів або виробничих приміщень. Термін служби такого покриття за різних навантажень становить 2-3 роки. Детальні характеристики наливної підлоги типу «грунтовка» Ви можете переглянути на цій сторінці.

2.    «Профарбування» – тонкошаровий тип наливної підлоги (0.8-1.2 мм), який має декоративні ефекти та високу міцність. Даний тип покриття використовується переважно для приміщень з невеликим навантаженням (не більше 80-100 кг на см2). Колірна гама не обмежена. Дана підлога виконується тільки в глянсовому вигляді і при попаданні на неї вологи або рідини може бути слизькою. Основною перевагою даної наливної полімерної підлоги є відносно не дорога ціна та можливість виконання у всіх кольорах таблиці RAL без винятку. Термін служби такого типу покриття коливається від 5 до 15 років експлуатації залежно від навантаження на поверхню. Часто застосовується на виробництвах, складах та СТО. Детальні характеристики наливної підлоги типу «прокрас» -17-35-09&Itemid=44#prokras" title="Наливна підлога типу фарб">Ви можете переглянути на цій сторінці.

3.    "Декор-моно" - товстошаровий тип покриття, який наноситься аналогічно типу "фарб", за винятком методу нанесення та товщини покриття. Якщо Ви хочете отримати наливну підлогу на все життя, тоді зупиніть свій вибір на даному типі покриття. Наливна підлога «декор-моно» витримує навантаження 360 кг/м2 і найчастіше проливається завтовшки 3-3.5 мм. Не має обмеження за колірною гамою та текстурою. Найчастіше виконується у вигляді глянсової підлоги і так само як і фарбування при попаданні рідини може бути досить слизьким. Не рекомендується використовувати для ванних кімнат. Термін служби цього типу покриття близько 50 років. Таку підлогу переважно використовують для житлових приміщень, офісів або виставкових центрів високого класу. Детальні характеристики наливної підлоги типу «декор-моно» Ви можете переглянути на цій сторінці.

 

Приклад декоративної наливної підлоги в декор-моно:


4.    "Декор-муар" - тип наливної підлоги, який аналогічний типу "декор-моно" і відрізняється лише тим фактом, що при пристрої використовується 2 або більше кольорів. Така наливна підлога може бути з розлученнями, малюнками (не фото друк) або переходами з одного кольору до іншого. Товщина становить середньому 3-3.5 мм. Подібні типи робіт має виконувати виключно висококваліфікований майстер. Даний тип покриття добре підійде для житлових або офісних приміщень і надасть їм неперевершену естетичність та дорожнечу. Термін служби як і для декор-моно складає 50 років. Може бути виконаний як у матовому, так і в глянсовому виконанні. Детальні характеристики наливної підлоги типу «декор-муар». -04-17-35-09&Itemid=44#dekor-muar" title="наливна підлога типу декор-муар">Ви можете переглянути на цій сторінці.

5.&nbsp ;   «Відсипання» - даний тип покриття наноситься з добавкою в основну масу кварцового піску. Підлога виконана методом «відсипання» найміцніша з усіх існуючих типів. Міцність такого покриття становить 400-430 кг/м2. Колірна гама такої наливної підлоги не обмежена (ми фарбуємо кварцовий пісок самостійно). Також не обмежена фракція піску з якого виготовляється покриття. Колір може бути вибраний за таблицею RAL у будь-якій пропорції. Відмінною якістю можна виділити також антиковзкі властивості. Ця полімерна підлога застосовується для зовнішніх робіт, ванних кімнат, виробництв з підвищеними вимогами до міцності або з використанням великої кількості вологи. Термін служби цього типу покриття становить 50 років. Детальні характеристики наливної підлоги типу «відсипання» Ви можете переглянути на цій сторінці.

6.    «3D підлога» - даний тип покриття відрізняється від усіх вищезгаданих наявністю в етапі нанесення проміжного етапу - проклеювання фотодруку. Якщо Ви хочете внести в інтер'єр нотку індивідуальності, тоді цей варіант наливної підлоги є виключно для Вас. Найдорожча і в той же час найрізноманітніша наливна підлога. Верхній шар такої підлоги завжди є прозорим і виконується з знебарвленою епоксидною смолою. За рахунок цього міцність матеріалу знижена. Так як 3D підлога використовується в 99% в житлових або офісних приміщеннях, міцності в 240-260 кг/м2 вистачає цілком. З недоліків можна виділити тільки схильність до подряпин (дана підлога легко полірується) та відсутність матових варіантів матеріалу. Термін служби 3D підлоги складає 30-35 років. Детальні характеристики наливної підлоги типу «3D» Ви можете переглянути на цій сторінці.

Зверніть увагу на той факт, що при виготовленні матеріалу для наливної підлоги ми використовуємо найновіші технології та високоякісні матеріали. Дані терміну служби наливної підлоги наведені на основі нашого досвіду (понад 18 років) та лабораторних випробувань. Купуючи неякісні матеріали та допускаючи до виконання робіт з влаштування наливної підлоги не досвідчених фахівців, Ви швидше замість найкрасивішої підлоги отримаєте велику кількість проблем з демонтажу та укладання нової наливної підлоги.

 

Підбір кольору для наливної підлоги за допомогою шкали RAL:
Підбір кольору для наливної підлоги за допомогою шкали RAL

Наливна підлога ekoteXНаливна підлога ekoteX