Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-022 (Code: Pre/st-022)

Колір : Бежевий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

Сама назва — наливна підлога фінішна, каже сама за себе. Даний вид наливної підлоги призначений для заключного вирівнювання підлоги під найрізноманітніші сучасні покриття для підлоги. Він славиться в першу чергу – своїм зовнішнім виглядом, завдяки безшовному процесу заливання, підлога виходить рівною і гладкою як дзеркало і при цьому вона має міцність як у граніту. Після повного висихання підлога не вимагає особливого догляду, вона ворожа до різних мікроорганізмів, плісняви та грибків. При дотриманні всіх норм заливання цей вид підлоги може служити десятиліттями і при його правильній експлуатації не вимагатиме капітального ремонту до закінчення терміну служби. Також до переваг можна віднести те, що він абсолютно безпечний у плані пожежі, не виділяє токсичних речовин.

До недоліків можна віднести лише той факт, що перед фінішною заливкою необхідно пройти досить трудомісткий та брудний процес грубого вирівнювання статі.

Всі види наливних підлог надходять у продаж у вигляді сухої суміші розсортованої в мішки різної маси, зазвичай 20 кг та 25 кг. Усі фінішні підлоги розподіляються на три основні групи: - епоксидні стандартні, епоксидні поліуретанові та звичайні - мінеральні. Дві перші групи широко застосовуються на різних виробництвах з високою вологістю — таких, як автомийки або при обладнанні різних складських приміщень, де пред'являються високі вимоги до фізичних навантажень. житлових та соціальних приміщень. До складу мінеральних наливних підлог входять – гіпс, алебастр, цемент, пісок, найрізноманітніші пластифікатори та модифікатори. Також цей вид наливної підлоги набагато дешевше за ціною порівняно зі своїми попередніми побратимами, але анітрохи не поступається у плані фізичних навантажень. Підлоги з легкістю витримують найважчі та величезні меблі, спокійно переносять вібрацію працюючої пральної машини. Великим плюсом є те, що мінеральну підлогу можна заливати в кілька шарів, таким чином збільшуючи висоту до 80 мм (зрозуміло, якщо в цьому є необхідність)

Процес заливки.

Для самостійного вирівнювання підлоги знадобляться наступні інструменти: - пластмасова або металева бочка ємністю 40 - 60 літрів, малярський валик, голковий валик, будівельний міксер і промисловий пилосос.
Вирівнювана поверхня повинна бути очищена від бруду та пилу за допомогою промислового пилососа. На наступному етапі основу необхідно заґрунтувати за допомогою малярського валика. Після повного висихання, при необхідності процес ґрунтування можна повторити, після повного висихання ґрунтовки на поверхні, що вирівнюється, повинна утворитися блискуча скоринка. приготування суміші має бути кімнатної температури.

Одним із важливих правил якісної заливки є дотримання наступних правил – у кімнаті не повинно бути протягів, температура в приміщенні ніяк не повинна бути нижчою за 15 градусів. Після ретельного перемішування міксером суміші, (потрібно домогтися однорідної маси), готова суміш рівномірно розподіляється по всій поверхні приміщення, що вирівнюється, і ретельно розкочується голчастим валиком. Повне висихання підлоги зазвичай складає від 2 до 4 діб залежно від фірми – виробника. ;

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних самовирівнюваних підлог по всій території України, без винятки, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна

< p>