Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-002 (Code: Pre/st-002)

Колір : Сірий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
промышленные наливные полы Коутекс промышленный пол pre/st-002 Промислова підлога Pre/st-002 Промислова підлога Pre/st-002

Недостаточно прав для комментирования

Коли людина починає ремонт у житловому приміщенні, то їй необхідно ретельно продумувати кожну деталь для того, щоб ремонт вийшов гарної якості, адже від цього залежить скільки років він прослужить. Якщо людина вирішить зробити собі наливну підлогу в квартирі чи будинку, то загалом про це рішення шкодувати їй не доведеться, проте все одно, перш ніж розпочинати ремонтні роботи слід дізнатися про мінуси та плюси такої підлоги.

Плюси наливної підлоги підлоги:

Наливна підлога досить просто наноситься на поверхню, а це означає, що робітники зможуть набагато швидше впоратися зі своєю роботою. Однак сама підготовка поверхні до наливної підлоги займає багато часу і потребує спеціального і дорогого приладдя.

Така підлога витримує сильне навантаження, тобто від важких меблів на ньому не залишиться жодних слідів. Також важливо знати що такий матеріал може витримати навіть сильні удари, тобто господарі можуть не переживати за поверхню, якщо на неї раптом впаде якийсь важкий предмет.

Наливна підлога відноситься до матеріалів, які не займаються завдяки таким матеріалам можна буде захистити своє житлове приміщення від сильної пожежі.

Наливну підлогу можна спокійно мити за допомогою різних хімікатів, вона від цього ніяк не зіпсується, тому що цей матеріал стійкий навіть до агресивних засобів.

Одним із головних плюсів такого матеріалу вважається те, що наливну підлогу можна ремонтувати. За допомогою спеціального засобу можна буде усувати різні дефекти і не доведеться повністю змінювати поверхню і платити за це чималі кошти.

Наливна підлога виглядає дуже красиво, за допомогою такого якісного матеріалу можна буде прикрасити своє житлове приміщення. Квартира або будинок з наливною підлогою буде виглядати дуже сучасно і стильно.

Наливна підлога зазвичай тримається більше десяти років, якщо звичайно її правильно доглядати і ніяк не псувати поверхню. Якщо люди вирішать вкласти гроші в такий матеріал, то вони можуть бути впевнені в тому, що їхня підлога не почне псуватися через кілька років, а це насправді дуже важливо, адже нікому не хочеться робити ремонт кожні кілька років.

Мінус наливної підлоги:

Незважаючи на те, що така підлога може витримати вагу великого і важкого предмета і сильного удару його все ж таки можна пошкодити. Наприклад, якщо поставити на такий матеріал важкий предмет із тонкими ніжками, то згодом на підлозі можуть утворитися невеликі вм'ятини. Також не варто втикати в підлогу гострі предмети, тому що його таким чином можна зіпсувати і потім доведеться витрачати час і засіб на ремонт наливної підлоги. Якщо таким матеріалом покривається підлога в житловому приміщенні, то господарям спочатку доведеться зробити утеплення підлоги та звукоізоляцію, хоча в цілому такі процедури принесуть лише користь, так що цей факт не можна назвати мінусом. Також слід врахувати, що з наливною підлогою добре поєднується лише водяна тепла підлога.

Наливна підлога можуть дозволити собі далеко не всі люди, оскільки її ціна досить висока, набагато економнішою буде зробити паркет або постелити лінолеум. Але слід пам'ятати, що такі матеріали не зможуть так довго прослужити як наливна підлога.

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливний підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень< /strong>, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна