Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Сьогодні великою популярністю користуються наливні підлоги. Дивуватися цьому особливо не варто, тому що вони мають ряд особливих переваг: вони дуже міцні, мають тривалий термін служби, пожежостійкі, а також не токсичні, не бояться вологості і різких температурних змін. До того ж, вони мають гарну опірність до впливу кислот і всіляких хімічних складів. Якщо залити їх за певними правилами, можна буде не турбуватися про надійність поверхні протягом кількох десятиліть. А оскільки наливні підлоги дуже зносостійкі, то завжди матимуть чудовий зовнішній вигляд. Крім цього, догляд за ними не складе особливих труднощів – гладка поверхня миється досить легко.
Сама технологія заливки досить проста, і за умови чіткого дотримання інструкції, з нею ви можете впоратися самостійно, не вдаючись до послуг фахівців.
Перед тим, як залити наливну підлогу, необхідно ретельно підготувати основу під заливку. Стяжки з цементу або бетону мають бути дуже міцними, тобто не повинні обсипатися і кришитися. Якщо ви виявите подібні браковані ділянки, обов'язково видаліть їх, а потім обробіть грунтовкою і заповніть сумішшю для стяжки. Те саме проробіть з місцями, що мають сліди від олії або жиру. Для заповнення ліквідованих ділянок найкраще підійдуть сухі суміші (продаються у мішках). Наливні підлоги є саморозтічним складом, тому необхідно домогтися ідеальної гладкості поверхні, на яку вони укладатимуться. і поруч із дверними отворами. Така стрічка, шириною кілька міліметрів, використовується, в основному, при створенні температурно-усадкових і деформаційних швів, які пом'якшують коливання, що виходять від основної стяжки, викликані спотворенням несучих вузлів будівлі, а також підвищенням температури. Коли поверхню висохне, стрічку можна видалити, простір між покриттям і стіною потрібно заповнити герметиком. У випадку, якщо температурний показник буде набагато вищим або нижчим, відбудеться порушення реакції в готовому складі, в результаті він або швидко затвердіє, або буде дуже повільно розтікатися. У результаті поверхня буде нерівною, зміниться її колір і порушиться міцність. Що стосується вологості, в процесі укладання підлоги її показник у приміщенні повинен становити не більше 4%. Якщо відсоток буде вищим, то підставу потрібно обов'язково обробити за допомогою гідроізоляційного складу (до двох разів, не більше). Потім підставу слід проґрунтувати. Це необхідно для того, щоб збільшити зчеплення підлоги зі стяжкою, а також для усунення пір в основі. Якщо цього не зробити, то під час заливки складу пори розбухнуть, що призведе до деформації майбутньої поверхні. Для бетонних основ більше підійде ґрунтовка по бетону, а для цементних можна використовувати звичайну. Наносити грунтувальний склад слід дуже обережно і ретельно, використовуючи пензлик для обробки важкодоступних ділянок.
Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливний підлога": 7-14 днів
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідкої полімерної підлоги strong> і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливної самовирівнювальної підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна