Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-037 (Code: Pre/st-037)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

Сьогодні великою популярністю користуються наливні підлоги. Дивуватися цьому особливо не варто, тому що вони мають ряд особливих переваг: вони дуже міцні, мають тривалий термін служби, пожежостійкі, а також не токсичні, не бояться вологості і різких температурних змін. До того ж, вони мають гарну опірність до впливу кислот і всіляких хімічних складів. Якщо залити їх за певними правилами, можна буде не турбуватися про надійність поверхні протягом кількох десятиліть. А оскільки наливні підлоги дуже зносостійкі, то завжди матимуть чудовий зовнішній вигляд. Крім цього, догляд за ними не складе особливих труднощів – гладка поверхня миється досить легко.

Сама технологія заливки досить проста, і за умови чіткого дотримання інструкції, з нею ви можете впоратися самостійно, не вдаючись до послуг фахівців.

Перед тим, як залити наливну підлогу, необхідно ретельно підготувати основу під заливку. Стяжки з цементу або бетону мають бути дуже міцними, тобто не повинні обсипатися і кришитися. Якщо ви виявите подібні браковані ділянки, обов'язково видаліть їх, а потім обробіть грунтовкою і заповніть сумішшю для стяжки. Те саме проробіть з місцями, що мають сліди від олії або жиру. Для заповнення ліквідованих ділянок найкраще підійдуть сухі суміші (продаються у мішках). Наливні підлоги є саморозтічним складом, тому необхідно домогтися ідеальної гладкості поверхні, на яку вони укладатимуться. і поруч із дверними отворами. Така стрічка, шириною кілька міліметрів, використовується, в основному, при створенні температурно-усадкових і деформаційних швів, які пом'якшують коливання, що виходять від основної стяжки, викликані спотворенням несучих вузлів будівлі, а також підвищенням температури. Коли поверхню висохне, стрічку можна видалити, простір між покриттям і стіною потрібно заповнити герметиком. У випадку, якщо температурний показник буде набагато вищим або нижчим, відбудеться порушення реакції в готовому складі, в результаті він або швидко затвердіє, або буде дуже повільно розтікатися. У результаті поверхня буде нерівною, зміниться її колір і порушиться міцність. Що стосується вологості, в процесі укладання підлоги її показник у приміщенні повинен становити не більше 4%. Якщо відсоток буде вищим, то підставу потрібно обов'язково обробити за допомогою гідроізоляційного складу (до двох разів, не більше). Потім підставу слід проґрунтувати. Це необхідно для того, щоб збільшити зчеплення підлоги зі стяжкою, а також для усунення пір в основі. Якщо цього не зробити, то під час заливки складу пори розбухнуть, що призведе до деформації майбутньої поверхні. Для бетонних основ більше підійде ґрунтовка по бетону, а для цементних можна використовувати звичайну. Наносити грунтувальний склад слід дуже обережно і ретельно, використовуючи пензлик для обробки важкодоступних ділянок.

 

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливний підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідкої полімерної підлоги і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливної самовирівнювальної підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна