Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-001 (Code: Pre/st-001)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

У проектах одні дизайнери застосовують наливні підлоги, інші ж фахівці в галузі дизайну відмовляються від їх використання, оскільки вважають, що такі покриття для підлоги можуть погубити весь інтер'єр.

Справді, наливні підлоги абсолютно неоднозначні, Так як в одних приміщеннях вони зовсім гублять обстановку і виглядають абсолютно невдало. Інші ж інтер'єри помітно перетворюються за наявності наливної підлоги з малюнком або однотонних. Саме тому шанувальники наливної підлоги, які бажають встановити подібні покриття у себе в житлі, повинні в обов'язковому порядку знати про всі їхні плюси, деякі особливості, а також негативні сторони.

Наливні підлоги та їх основні переваги

Почнемо з того, що наливні підлоги є безшовними і ідеально рівними покриттями без будь-яких вад, тому і виглядають вони через це дуже естетично.

Ще одна позитивна сторона наливних підлог полягає в їх високих декоративних якостях, оскільки на такому покритті можуть бути створені будь-які мальовничі розлучення, химерні лінії. За бажанням власника приміщення майстер може створити ефект морського берега з розкиданою галькою або зобразити на підлозі яскраву квіткову і дуже реалістичну картинку 3D галявини.

Наливні підлоги є універсальним покриттям, оскільки вони підходять практично для всіх інтер'єрів, причому, Не обов'язково вибирати візерунчасті покриття, можна підібрати однотонні варіанти, виконані в найбільш підходящій кольоровій гамі. їх поверхні зовсім не залишається ніяких вм'ятин після ніжок важких меблів або подряпин. пересуватися босоніж, так як вони наливні підлоги холодні на дотик, правда, недолік цей усунути можна за допомогою водяної теплої підлоги. з ними іноді нагадує палац Снігової Королеви. Щоправда, виняток становлять підлогу наливну з матовою поверхнею, але і вони не надто добре вирішують проблему. А до цього недоліку можна додати ще один великий хвилин, який полягає в досить високій ціні на створення в житловому приміщенні наливної підлоги.

Терміни укладання наливної підлоги

При виконаній підготовчій підставі, час на укладання епоксидної підлоги за часом зазвичай:  

Тип покриття "грунтовка": 4- 5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідкої полімерної підлоги і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних самовирівнюються підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна
< /em>