Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/st-299 (Code: Lux/st-299)

Колір : Помаранчевий
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 350 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
Наливна підлога Lux/st-299 Наливна підлога Lux/st-299 Наливна підлога Lux/st-299

Недостаточно прав для комментирования

Власне декоративні полімерні підлоги вважаються унікальним покриттям для підлоги, яке дозволяє дизайнерам виконувати завдання практично будь-якої складності, до того ж використання полімерного покриття як в житлових, так і громадських будівлях незалежно від загального стилю інтер'єру, надає унікального, неповторного вигляду кожному з приміщень. Крім декоративних функцій, полімерна підлога відрізняється низкою переваг від інших видів покриття для підлоги, до відмінних параметрів матеріалу відноситься стійкість до зношування, хімічних речовин, ультрафіолетових і теплових впливів. А також декоративні полімерні покриття мають високу ударостійкість, гігієнічність, герметичність, пожежобезпечність і відрізняються легкістю в прибиранні.

Для виготовлення полімерних підлог, відповідно використовується полімерне покриття, що за властивостями ділиться на три основні види:
Епоксидне – полімерне покриття базується на складі епоксидних смол, відрізняється жорсткістю та твердістю матеріалу, найчастіше застосовується в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Поліуретанове – полімерне покриття має відмінну еластичність , що дозволяє застосовувати матеріал у приміщеннях з високим ступенем навантаження на статеве покриття.
Метилметакрилатне – полімерне покриття базується на складі складних акрилових ефірів і вважається найдорожчим матеріалом.

Товщина декоративної полімерної підлоги може бути різною і коливається від досить тонких систем до товстошарового покриття розміром понад 4,5 мм. Вироби також мають досить широку кольорову гаму, а текстура декоративних підлог може бути як класичною - гладкою так і специфічною - шорсткою, при цьому фінішний шар може бути глянсовим або матовим. Технологія створення прозорої підлоги вважається головною прерогативою полімерного покриття, про яку буквально кілька років тому сучасні декоратори могли лише мріяти. метал, дерево, каміння і т. д. При створенні унікального інтер'єру дизайнери нерідко використовують техніку - акваріум, також під прозорим покриттям підлоги популярні об'ємні малюнки та інші художні шедеври.

Не слід забувати про те, що за всіма вищепереліченими характеристиками, полімерна підлога є екологічно чистим, отже абсолютно безпечним матеріалом, тому їм можна сміливо декорувати підлоги приміщень будь-якого призначення.