Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/st-298 (Code: Lux/st-298)

Колір : Бежевий
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 350 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
Наливна підлога Lux/st-298 Наливна підлога Lux/st-298

Недостаточно прав для комментирования

Поліуретанова наливна підлога є різновидом промислових підлог, що самовирівнюються. Він є тонким шаром поліуретану, нанесеним поверх бетонної або цементно-піщаної стяжки. Покриття має безліч переваг у порівнянні з традиційними бетонними підлогами, які використовуються в житлових будинках, на підприємствах, у магазинах та офісах.

1. Зручність укладання

Для укладання наливної підлоги достатньо розлити поліуретанову суміш по поверхні, що обробляється, або нанести її за допомогою валика, як звичайну фарбу. Технологія не потребує використання дорогого обладнання, професійних інструментів. Роботу можна виконати своїми руками, отримавши при цьому якісний результат.

2. Екологічність

Поліуретан у затверділому стані є хімічно нейтральною речовиною. У його складі відсутні токсичні, леткі компоненти. Він не має сильного запаху, не погіршує здоров'я людей, не забруднює атмосферу, не накопичується в організмі.

3. Відмінні декоративні властивості

Як і будь-яка інша наливна підлога, поліуретанова підлога має ідеально гладку поверхню. Він не вимагає вирівнювання, шліфування за допомогою затирочних машин. При укладанні покриття в полімерну суміш можна додавати різнокольорові чіпси, флоки, мінеральні барвники, подрібнений камінь для створення естетично привабливої поверхні. Підлоги можна прикрасити малюнками, фотографіями, тривимірними зображеннями.

4. Висока зносостійкість

Поліуретан дуже стійкий до механічних навантажень. Він не стирається, не кришиться, не тріскається. Завдяки пружній структурі покриття витримує найсильніші вібрації, удари гострими та важкими предметами. Виключається проблема пилоутворення, властива для стандартних бетонних підлог, які в результаті зношування виділяють дрібнодисперсний пил.

5. Великий термін служби

Наливна підлога на основі поліуретану витримує будь-які кліматичні впливи, сильне нагрівання та охолодження до мінусових температур, вплив хімічно активних речовин, нафтопродуктів. Він не зношується і не втрачає своїх декоративних та експлуатаційних якостей протягом десятків років.

Технологія укладання поліуретанової підлоги дозволяє виконати роботу в стислий термін, не витрачаючи значних зусиль та фінансів. Готове покриття надійно захищатиме стяжку від механічних пошкоджень, дозволяючи власникам приміщення заощадити кошти на подальших ремонтах.