Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/st-297 (Code: Lux/st-297)

Колір : Світло рожевий
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 350 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
Наливна підлога Lux/st-297 Наливна підлога Lux/st-297

Недостаточно прав для комментирования

Наливні підлоги мають певні переваги. Тому їх часто застосовують як у житлових, так і у громадських приміщеннях. Даний вид обробки має кілька різновидів.

Чорні та чистові

Сучасні наливні підлоги можна розділити на два підвиди: чорнові та чистові. Перші застосовуються лише як спосіб вирівнювання основи. У ході їх зведення використовується гіпс, цемент та інші сухі речовини. Їх розводять водою у потрібній пропорції і заливають підлогу, орієнтуючись по заздалегідь виставленим маякам. Після висихання суміші виходить цілісна рівна поверхня, готова до фінішної обробки.

Поліуретанові

Наливні підлоги, що використовуються як чистове оздоблення, бувають різних видів. Ті, що зроблені на основі поліуретану, характеризуються еластичністю, гнучкістю, міцністю на стиск та розтяг. Несприйнятливі до механічних навантажень, вібрацій та впливу хімічних речовин. Наливні підлоги цього типу монтують у приміщеннях різного призначення.

Епоксидні

Покриття, у складі якого є епоксидна смола та затверджувач, називаються епоксидними. У порівнянні з поліуретановими вони відрізняються невисокою стійкістю до ударів. Це пояснюється твердістю та жорсткістю матеріалу.
Епоксидна підлога буває глянсовою та матовою. Його створення потребує певних знань, що дозволяють правильно визначити пропорційне ставлення до компонентів. У разі помилки підлога втратить свої технічні та експлуатаційні властивості.
Епоксидну підлогу монтують у міських квартирах, приватних будинках, освітніх установах, торгових центрах та інших місцях з високою прохідністю.

Епоксидно-уретанові

Існує тип наливної підлоги, що поєднує в собі еластичність поліуретанових та твердість епоксидних. Він називається епоксидно-уретановим. Завдяки поєднанню даних характеристик це покриття мають високу зносостійкість та несприйнятливість до впливу агресивних речовин.
Відмінні технічні та експлуатаційні властивості епоксидно-уретанових підлог дозволяють застосовувати їх як у будинках, так і на відкритих майданчиках (платформах, стоянках).

>

Метилметакрилатні

Серед усіх видів наливних покриттів метилметакрилатні відрізняються швидкістю монтажу. На те, щоб створити готову підлогу, потрібно не більше двох годин. Головна його перевага полягає у високій стійкості до негативних температур. За іншими якостями метилметакрилатна підлога дещо поступається поліуретановим і епоксидним.
Оскільки твердне ця наливна підлога дуже швидко (протягом години), то для її створення потрібен певний досвід і навик.
Ще одна особливість полягає в тому, що під час монтажу покриття виділяються шкідливі сполуки. Якщо укладання відбувається в приміщенні, в ньому потрібно забезпечити хорошу вентиляцію. дуже корисною властивістю. Вони практично не ковзають. Це дозволяє монтувати їх у ванних кімнатах, басейнах, саунах, автомийках та інших приміщеннях з високим рівнем вологості. Товщина цементно-акрилової підлоги складає в середньому 10-12 мм. Покриття добре з'єднується з основою. Завдяки цьому воно надовго зберігає свою цілісність.