Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Наливні підлоги мають певні переваги. Тому їх часто застосовують як у житлових, так і у громадських приміщеннях. Даний вид обробки має кілька різновидів.
Чорні та чистові
Сучасні наливні підлоги можна розділити на два підвиди: чорнові та чистові. Перші застосовуються лише як спосіб вирівнювання основи. У ході їх зведення використовується гіпс, цемент та інші сухі речовини. Їх розводять водою у потрібній пропорції і заливають підлогу, орієнтуючись по заздалегідь виставленим маякам. Після висихання суміші виходить цілісна рівна поверхня, готова до фінішної обробки.
Поліуретанові
Наливні підлоги, що використовуються як чистове оздоблення, бувають різних видів. Ті, що зроблені на основі поліуретану, характеризуються еластичністю, гнучкістю, міцністю на стиск та розтяг. Несприйнятливі до механічних навантажень, вібрацій та впливу хімічних речовин. Наливні підлоги цього типу монтують у приміщеннях різного призначення.
Епоксидні
Покриття, у складі якого є епоксидна смола та затверджувач, називаються епоксидними. У порівнянні з поліуретановими вони відрізняються невисокою стійкістю до ударів. Це пояснюється твердістю та жорсткістю матеріалу.
Епоксидна підлога буває глянсовою та матовою. Його створення потребує певних знань, що дозволяють правильно визначити пропорційне ставлення до компонентів. У разі помилки підлога втратить свої технічні та експлуатаційні властивості.
Епоксидну підлогу монтують у міських квартирах, приватних будинках, освітніх установах, торгових центрах та інших місцях з високою прохідністю.
Епоксидно-уретанові
Існує тип наливної підлоги, що поєднує в собі еластичність поліуретанових та твердість епоксидних. Він називається епоксидно-уретановим. Завдяки поєднанню даних характеристик це покриття мають високу зносостійкість та несприйнятливість до впливу агресивних речовин.
Відмінні технічні та експлуатаційні властивості епоксидно-уретанових підлог дозволяють застосовувати їх як у будинках, так і на відкритих майданчиках (платформах, стоянках).
Метилметакрилатні
Серед усіх видів наливних покриттів метилметакрилатні відрізняються швидкістю монтажу. На те, щоб створити готову підлогу, потрібно не більше двох годин. Головна його перевага полягає у високій стійкості до негативних температур. За іншими якостями метилметакрилатна підлога дещо поступається поліуретановим і епоксидним.
Оскільки твердне ця наливна підлога дуже швидко (протягом години), то для її створення потрібен певний досвід і навик.
Ще одна особливість полягає в тому, що під час монтажу покриття виділяються шкідливі сполуки. Якщо укладання відбувається в приміщенні, в ньому потрібно забезпечити хорошу вентиляцію. дуже корисною властивістю. Вони практично не ковзають. Це дозволяє монтувати їх у ванних кімнатах, басейнах, саунах, автомийках та інших приміщеннях з високим рівнем вологості. Товщина цементно-акрилової підлоги складає в середньому 10-12 мм. Покриття добре з'єднується з основою. Завдяки цьому воно надовго зберігає свою цілісність.