Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-032 (Code: Pre/st-032)

Колір : Сірий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

Вимоги до підлог в даний час дуже високі, тому що на підлогу впливають різні величезні навантаження. Все це пов'язано з механічною зносостійкістю, тепловим навантаженням, хімічними, ударними та іншими впливами. Крім того, на вигляд підлоги повинні добре виглядати, не запиляться, не спалахувати, не повинні бути слизькими і ще добре забиратися. Як показує всесвітній досвід, найоптимальніший спосіб - це укладання наливного покриття для підлоги. Є низка причин, через які варто зупинити свій вибір саме на такому покритті. По-перше, вони надійні, по-друге, міцні і по-третє, мають досить довгий термін служби і це ще не всі переваги у використанні підлогових підлог.

Експлуатаційні характеристики такої підлоги дуже високі, а також вони відносяться до полімерних підлог, які в більшості випадків укладаються в промислових, цивільних будинках, там, де підлогові покриття піддані навантаженням, а саме хімічним, активним ударним навантаженням, механічним та іншим впливам. Наливні підлоги, залежно від експлуатаційних умов, можуть мати низку спеціальних особливостей. Цими особливостями є термічна стійкість, хороша стійкість до хімічних навантажень, парова проникність, механічна міцність. Підлогові покриття, що мають такі особливості, в більшості випадків включають шари професійного матеріалу. Так вийшло, що на виробництві дуже поширені матеріали, що містять цемент, а саме бетон, мозаїчний бетон, стяжки з цементу і піску. Не можна не помітити, що такий вид матеріалу має деякі негативні характеристики. Підлоги з бетону, укладені звичайними способами, недовговічні і дуже швидко стають непридатними.

Поява відколів, тріщин, високе утворення пилу, замасленість поверхні - це основні недоліки таких підлог.

При полімерному покритті підлог стає можливим досягати більш високих експлуатаційних властивостей, що не можна досягти, якщо використовувати звичайні традиційні матеріали. Ось тому такий тип полімерного покриття більш поширений і все більше оволодіває виробничим ринком. епоксидної підлоги за часом зазвичай:

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

 

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних самовирівнюючих підлог по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна