Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-300 (Code: Lux/ex-300)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : декор моно
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
Наливна підлога Lux/ex-300 Наливна підлога Lux/ex-300

Недостаточно прав для комментирования

За бажання зробити наливні підлоги виникає безліч питань: як підібрати потрібне полімерне покриття, які властивості має те чи інше покриття та інші.

Сьогодні вибір полімерних покриттів досить великий. І в залежності від ваших потреб можна легко підібрати потрібний саме вам варіант. Перше, з чим необхідно визначитися при виборі покриття – це вимоги до його параметрів: хімічна стійкість, антиковзання, антистатичність, яке механічне навантаження повинні витримувати підлогу, яке призначення, визначитися з необхідністю декоративності покриття. Знаючи, що саме ви хочете від вашої майбутньої підлоги, ви зможете правильно вибрати матеріал для її покриття. ударні, статичні чи динамічні (вібраційні, колісні, пішохідні). Також важливим є температурний режим експлуатації підлоги, чи будуть перепади температур. Важливо врахувати все - миття підлоги, їх перебування (поряд з холодом, або в холодильній камері, або під прямим сонячним промінням), можливість перепадів температур. Якщо ж наливні підлоги повинні використовуватися в приміщеннях хімічної промисловості, то найважливішим параметром у цьому випадку має бути їхня стійкість до хімічного впливу всіляких лугів, солей, кислот. У певних ситуаціях найважливішим параметром може виявитися антиковзання та рівність (наприклад, на складах, де товар перевозять на автомобілях або візках). Всі ці нюанси важливо прорахувати та врахувати при виборі підлоги.

На сьогоднішній день можна виділити підлогу: акрилові, полімерні, епоксидні, високонаповнені епоксидні та цементні. Кожен вид підлоги відрізняється своїми характеристиками.

Цементна підлога - це висока міцність, твердість і простота укладання. Такий варіант підлоги чудово підійде там, де велике механічне навантаження на підлогу: склади, торгові комплекси, промислові об'єкти. зносостійкість та довговічність. Епоксидні підлоги добре підходять для приміщень, де необхідна висока стійкість до вологи, а також там, де висуваються високі вимоги до гігієнічності підлог. Це всілякі лікарні, поліклініки, лабораторії.

Поліуретанові підлоги – це зносостійкість, чудова еластичність, стійкість до механічних навантажень та хімічної дії. Крім того, поліуретанові підлоги відрізняються своєю стійкістю до ударів і вібростійкістю. Такі підлоги - просто знахідка для автомобільних майстерень, паркувань і гаражів. Також чудово підійдуть ці підлоги і для хімічного, машинобудівного та будь-якого промислового об'єкта.

Високо наповнені епоксидні – це підлоги, що відрізняються підвищеною міцністю. Така підлога добре підходить для приміщень з масовим рухом техніки та людей, де важлива ударостійкість та зносостійкість підлоги. Крім того, за рахунок використання як наповнювача кварцового піску, підлога виходить глянсовою і в той же час не слизькою. Такі підлоги відрізняються як своєю високою міцністю, так і декоративними властивостями.

Акрилові підлоги – це стійкість до вологи та перепадів температур. Така підлога відрізняється швидкою укладанням.