Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Наливна підлога надзвичайно ефектна і при цьому довговічна і міцна. Сьогодні випускається кілька різновидів цього виду оздоблення. Для кожного конкретного випадку потрібно вибирати відповідну суміш.
Основні види наливної підлоги
Всі наливні підлоги поділяються на дві групи:
- Мінеральні. Є цементним складом з різного роду мінеральними наповнювачами. Такий склад зазвичай використовують на нерівних підлогах з дуже великим відхиленням від горизонталі, а також глибокими виїмками;
- Полімерні. Суміш у цьому випадку виготовляється на основі поліуретанових, акрилових та епоксидних смол. Найчастіше такі склади використовуються для чистового вирівнювання. Випускаються також різновиди, в яких використовується тільки один тип смоли.
Мінеральні наливні підлоги використовуються і в житлових і в промислових приміщеннях. Це можуть бути склади, цехи, паркінги тощо. Таке оздоблення може витримувати досить серйозні навантаження і при цьому відрізняється екологічною безпекою. Полімерні суміші виглядають набагато ефектніше. Використовують їх зазвичай у житлових приміщеннях.
Переваги різних видів полімерних покриттів
До основних плюсів епоксидної обробки можна віднести:
- Стійкість до впливу реагентів ;
- Відсутність швів;
- Вогнестійкість;
- Стійкість до стирання та довговічність (термін експлуатації 20 років). одночасно жорсткість;
- Стійкість до подряпин, побутової хімії та стирання;
- Естетичність.
3D наливні підлоги
Це дуже красивий вид обробки, при укладанні якого використовується спеціальна підкладка з якимось ефектним зображенням. Найчастіше це звичайні фотошпалери. Коштує таке оформлення порівняно дорого, проте кінцевий результат того вартий. . У спальні чи дитячій найкраще використовувати екологічно чисті суміші на цементній основі. Для ванної або кухні варто вибрати склади зі спеціальним посипанням. Такі покриття при попаданні на них води не ковзають. При сьогоднішньому великому виборі різновидів наливної підлоги придбати найбільш відповідну в тому чи іншому випадку суміш буде зовсім не складно. Крім того, Ви можете зателефонувати нам і отримати рекомендації фахівця.
При виконаній підготовчій підставі, час на укладання епоксидної підлоги за часом зазвичай:
Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор- моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": < strong>7-14 днів
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень, Мукачеве
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна