Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-042 (Code: Pre/st-042)

Колір : Синій
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
Промислова підлога Pre/st-042 промышленные наливные полы Коутекс промышленный пол pre/st-042 Промислова підлога Pre/st-042

Недостаточно прав для комментирования

На даний момент, у процесі реалізації робіт з облагородження підлоги, чимало господарів особливу перевагу стали віддавати облаштуванню сучасних наливних покриттів. І це, в переважній частині випадків, цілком виправдано, адже подібні, виготовлені на основі зі спеціальних полімерів абсолютно безшовні покриття, надзвичайно вигідно виділяються у частині своїх основних якісних характеристик.

Модифікації наливних полімерних покриттів

< h3>Епоксидні

Для цього виду полімерних покриттів, найбільшою мірою відповідними зазвичай вважаються чернові робочі основи, виконані з дерева, металу та бетону. Як найбільш значущий плюс у такого типу наливних підлог традиційно виступає те, що вони мають неймовірно високу стійкість до впливу практично всіх зовнішніх несприятливих факторів. За рахунок своєї досить примітної якості, вони зараз вкрай широко використовуються при облаштуванні підлог на всіляких виробничих об'єктах. На додаток до цього, наливні підлоги даного типу також ще характеризуються своєю неймовірною практичністю і винятковою екологічністю, що, зрозуміло, робить їх також чудово придатними і для застосування в звичайних житлових приміщеннях. >

Подібний різновид полімерних покриттів традиційно характеризуються своєю справжньою водонепроникністю і максимально високими показниками в частині зносостійкості, а також досить спокійно протистоять як ударним, так і вертикальним навантаженням і чудово піддаються очищенню від усілякого роду забруднень. За рахунок саме цих своїх якостей, вони зараз вважаються чудовим рішенням для застосування в приміщеннях складського та торговельного типу.

Метилметакрилатні

Даного виду наливні покриття традиційно виготовляються на основі особливих метилметакрилових смол. Наливні підлоги, що входять до цієї групи, характеризуються прекрасними властивостями, і можуть запросто облаштовуватися в кімнатах різного призначення. Адже основоположні якісні та експлуатаційні характеристики у них, виходячи з додаткових модифікуючих присадок, що використовуються, запросто можуть бути зовсім різними. своєю повною байдужістю до будь-яких хімічних несприятливих впливів і вельми значною стійкістю до деформацій. При цьому покриття даного виду ще й традиційно характеризуються своїми чудовими антиковзаючими властивостями, і практично зовсім не піддаються відшарування. компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень< /strong>, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна