Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-206 (Code: Lux/ex-206)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : декор моно
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
декоративные наливные полы Коутекс наливной пол lux/ex-206 Наливна підлога Lux/ex-206 Наливна підлога Lux/ex-206 Наливна підлога Lux/ex-206

Недостаточно прав для комментирования

Головна перевага наливної підлоги – після монтажу вони самостійно вирівнюються в ідеально рівну горизонтальну поверхню. При цьому полімерна наливна підлога має високу міцність - це покриття витримує навантаження в 400 кілограм на квадратний сантиметр. Ще одна особливість цього матеріалу – можливість зробити безшовне покриття на будь-якій площі. Наливні підлоги серії Lux/ex виготовляються з екологічно чистих матеріалів, тому після укладання вони не виділяють небезпечних для здоров'я речовин.
Безшовна наливна підлога – це ще й ізолюючий шар, який не пропускає повітря, вологу та перешкоджає проходженню звуку. Матеріали, які використовуються як основа, дозволяють укладати різні види покриття, наприклад, з однотонним забарвленням, з кварцовим піском, акрилові, з 3D-рисунком.
Гама можливих кольорів для епоксидної підлоги ekoteX практично необмежена. Кольори відповідають міжнародному стандарту RAL. Ви можете вибрати відповідний колір з 1625 відтінків або 213 точних кольорів. Переглянути ці кольори та отримати відповідний чотиризначний номер для вашого кольору ви можете тут.

Матеріал для полімерних наливних підлог< /h2>

Процес виготовлення матеріалів дуже трудомісткий. Перед тим, як визначитися з постачальником, обов'язково почитайте відгуки про різних виробників і переконайтеся в наявності сертифікатів на продукцію, що виготовляється. Інакше ви можете пошкодувати про придбання підробки з неякісних компонентів. Дешевий матеріал покриття після установки продовжує виділяти токсини, які шкодять здоров'ю.

Зверніть увагу! Демонтаж полімерної епоксидної підлоги може виявитися дорожчим за укладання. вам необхідно – це придбати якісний матеріал для безшовної наливної підлоги від Екотекс-Україна. Ці матеріали отримали безліч світових нагород за свою якість, і при цьому мають розумну адекватну ціну. Як згадувалося вище, ви можете вибрати практично будь-який колір покриття. Елементи, які ми виготовляємо, дають можливість самостійного укладання і таким чином ви заощадите на оплаті монтажу. Оцінити вартість безшовного полімерного покриття і, якщо це потрібно, робіт з укладання окремих шарів ви можете на сторінці розрахунку вартості.< /p>

Чи виділяє наливну підлогу токсичні речовини?

Полімерна наливна підлога нашого виробництва після завершення полімеризації перестає виділяти будь-які шкідливі елементи і стає абсолютно безпечною з екологічної точки зору. Однак під час укладання і до цього – поки що полімеризація ще не завершилася – матеріал виділяє токсини. Тому у разі самостійного укладання обов'язково дотримуйтесь інструкцій, застосовуйте захисні засоби та виключіть перебування на території укладання епоксидної підлоги протягом двох діб після проведення робіт.

Які вимоги пред'являються до основи під наливні підлоги?

Найголовніше - основа має бути досить міцна і рівна. Якщо основою під полімерну підлогу є цементно-піщана стяжка, значення її марки має бути як мінімум 350 одиниць, а висота – не менше чотирьох сантиметрів. Якщо підготовчий шар для наливної підлоги - підлога, що самовирівнюється, то в її складі не повинно бути добавок з гіпсу, а висота основи повинна бути не менше шести міліметрів (номінальне значення висоти 12 мм). Незалежно від підготовки основи, епоксидну наливну підлогу можна встановлювати лише на шар, вологість якого не перевищує 10%. Зазвичай підготовчий шар висихає до рівня вологості за 3-4 тижня. Якщо ж основа матиме дефекти – тріщини, перепади висоти, бугри чи ями, наша компанія буде змушена відмовитися від встановлення безшовної наливної підлоги на такій основі, або, як варіант, можна нанести додатковий підготовчий шар.

Зверніть увагу! Термін служби епоксидної полімерної підлоги на 90% залежить від того, як була підготовлена основа.

Якщо до цього ви ніколи не виконували укладання основи для наливної підлоги, рекомендуємо отримати консультацію у професіоналів - Представників ekoteX. Зробити це можна на сторінці зворотного зв'язку.

Терміни укладання наливної підлоги

За наявності готової підготовчої основи, на укладання наливної підлоги витрачається в середньому один – два тижні. Нижче представлені точніші соки залежно від типу покриття:
Грунтовка: 4-5 днів
Забарвлення: 5-6 днів
Декор -моно: тиждень - 10 днів
Декор-муар: 12 днів - 2 тижні
3D наливна підлога: 1-2 тижні< /strong>

На якому етапі ремонту/будівництва слід виконувати укладання наливної підлоги?

Безшовні наливні підлоги бажано встановлювати на заключному етапі ремонту або будівництва. До монтажу епоксидної наливної підлоги рекомендується завершити всі «брудні» види робіт. У квартирі наливну підлогу зазвичай укладають перед фарбуванням стін (наклеюванням шпалер). Якщо немає можливості завершити ремонтні роботи до укладання підлоги, проклейте всю поверхню підлоги захисною плівкою, щоб запобігти можливому попаданню абразиву.