Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-287 (Code: Lux/ex-287)

Колір : Сірий
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : кварцевий пісок
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-287 декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-287 декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-287 декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-287

Недостаточно прав для комментирования

Чи є у керамічної та керамогранітної плитки конкурент, здатний змусити нас забути про неприємні сторони плитки? Лопається і тріскається плитка, шви завжди забруднюються, згодом плитка починає відходити цілими шарами. Тепер можете про це забути.

І не треба готуватися до підвищених витрат, вартість не перевищить бюджет звичайної плитки. Якщо ви, звичайно, не захочете бачити у себе замість кахлю тривимірну підлогу. Наливна епоксидно-поліуретанова підлога дозволяє вам самим вибрати бюджет для ремонту. Якщо ви збираєтеся купити такий матеріал, то подивіться пропозиції в будівельних магазинах.

Наноситься швидко, бригада з двох-трьох людей здатна обробити 300-500 кв. метрів за зміну. Жодного бою матеріалів при роботі, ідеально схоплюється з поверхнею, шви відсутні. Колір та малюнок замовник вибирає на будь-який смак, хоче на підлозі поліграфію – так, будь ласка! Але найголовніше - різноманітність застосування. Промислові підлоги, використання у місцях підвищеної прохідності (вокзали, торгові центри, паркінги, дискотеки та багато іншого), пішохідні дахи, харчове виробництво та навіть суднобудування. І звичайно весь спектр застосування в побутових (житлових) приміщеннях. Розрізнятися буде тільки склад компонентів, що використовуються.

З епоксидно-полімерними покриттями все вирішуване, можете замовити підлогу з протиударними характеристиками, покриття із захистом від агресивних середовищ теж не проблема, ну і звичайно ж король підлог - тривимірний. Головне чітко розуміти, що ви хочете замовити підряднику.

Підбиваючи підсумок, ще раз подумаємо. Чи варто зупинятися на кахельній (чи іншій) плитці? А може бути приєднається до тих, хто розуміє, що нові технології для того і створюються, щоб покращити наш побут...

Терміни укладання наливної підлоги

При виконаній підготовчій основі, час укладання епоксидної підлоги за часом зазвичай:

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідкої полімерної підлоги і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних самовирівнюються підлоги по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна
< /em>