Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-166 (Code: Lux/ex-166)

Колір : Білий, Жовтий, Бежевий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : фото друк
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так

Недостаточно прав для комментирования

Ремонтні роботи стосуються статі також як їм решти. Завдання під час робіт зробити підлогу максимально рівною. Для цього спочатку проводять підготовчі роботи, такі як демонтаж старого покриття та підготовка основи під наступний етап: вирівнювання підлоги.

Для того, щоб вирівняти підлогу застосовують два поширені способи: наливний;
>• суха стяжка.
Зіткнувшись з подібним вибором можна розгубитися. Стає питання що краще і що якісніше.

Чим відрізняється суха стяжка від наливної підлоги?
• ціна (стяжка обійдеться дешевше);
• монтаж наливної підлоги займе менше часу;
• стяжка необмежена товщиною шару;
• наливна підлога дає рівну і гладку поверхню;
• робота з наливною підлогою буде складнішою.

Суха стяжка

Цей матеріал Нещодавно з'явився на ринку, але вже завоював довіру фахівців. Витоки свої він бере у Німеччині. Зовні він є настилом на підставі.
Монтується він досить просто і займає зовсім не багато часу. Більше того, немає необхідності потім чекати, коли покриття для підлоги висохне. Такий матеріал дуже добре підійде для тих приміщень, де є обмеження у волозі, адже наливна підлога передбачає випаровування протягом якогось періоду часу. Для вирівнювання застосовують листи фанери або ДСП, ГВЛ, МДФ, ОСП, пробка.

Стяжка є кілька шарів:
1. Шумоізоляція. У сучасних квартирах цей прошарок просто необхідний, адже шум від сусідів завдає чимало дискомфорту. Такий шар суттєво поглинає шуми. Особливо актуальним є його укладання, якщо остаточним покриттям для підлоги буде ламінат або паркет.

2. Гідроізоляція. Вона є плівкою, яка стелиться на основу. Важливо дотримуватись технології та робити завжди внахлест на стіну.

3. Засипка нерудна. Для неї може бути використаний ряд матеріалів: керамзитова крихта, не надто дрібна, спучений перліт, подрібнений шлак, кварцовий пісок та ін. Засипка насипається на гідроізоляцію шаром від 2 до 10 см. 4. Листовий матеріал. Найчастіше для остаточного вирівнювання застосовують листи ГВЛ, у продажу їх можна знайти, як суперпідлогу K Вони монтуються разом з пазогребневими плитами. Необов'язково купувати саме такий аркуш. Допускає заміна на фанеру, МДФ і т.д.

При влаштуванні такої стяжки дуже важливо дотриматися всіх тонкощів монтажу. Справа в тому, що невеликі відхилення від інструкції може призвести до не дуже хорошого результату: порожнечі під покриттям, утворення пилу, підняття кутів, нерівне покриття. Гідроізоляційний матеріал обов'язково потрібно закріпити, тільки після цього можна насипати засипку, яку утрамбовують і тільки потім укладають листовий матеріал. Суха стяжка має чудову теплоізоляційну властивість. Її дуже зручно ремонтувати у майбутньому, якщо виникне потреба. Але важливо правильно розподіляти навантаження на підлогу. Він має властивість при неправильному розподілі ваги давати усадку.

Наливна підлога

Такий вид покриття дуже звичний і тому його вибирають багато хто. Він добре вирівнює поверхню. Для нього застосовуються спеціальні розчини, які заливаються на основу. Обов'язково попередньо встановити маяки, щоб площина була витримана одному рівні. Для надання більшої міцності іноді укладається спеціальна армована сітка.

Такий матеріал безперечно хороший, але ціна його буде дорожчою за суху стяжку. Сам процес монтажу більш трудомісткий та затяжний за часом. Такій підлозі треба час висохнути. На відміну від сухої стяжки вага наливної підлоги в рази більша. Для нього потрібен час, щоб висохнути як слід.

Знаючи всі плюси та мінуси двох видів підлогового чорнового покриття легко можна визначитися, який з них вибрати. А можливо навіть скомбінувати відразу два, що теж знаходить своє застосування. Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття " декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога" : 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна< /strong>