Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-208 (Code: Lux/ex-208)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : декор моно
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
декоративные наливные полы Коутекс наливной пол lux/ex-208 Наливна підлога Lux/ex-208

Недостаточно прав для комментирования

Полімерна наливна підлога

В останні роки зросла затребуваність на виготовлення безшовної полімерної наливної підлоги в промисловості та цивільному секторі.

  • Епоксидного;
  • Поліуретанового;
  • Епоксидно-уретанового;
  • Метил метакрилатного.

У наливних підлог відсутні пори та шви, вони не токсичні, наносяться на будь-яку поверхню, можуть бути будь-якого кольору та стійкі до стирання. При необхідності може бути встановлена вогнетривка модифікація. Найбільш часто застосовуються покриття на основі епоксидних смол. Цим підлогам властиві високі споживчі характеристики:

  1. Механічна міцність.
  2. Вологостійкість.
  3. Висока стійкість до олій, розчинників , кислот, лугів, солей.

Безшовні підлоги виконують функцію гідроізоляційного шару, що не допускає вологості та запаху.

<
Сфери застосування

Епоксидні покриття в основному застосовуються для закритих приміщень. Вони мають стійкість до підвищених механічних і хімічних впливів, включаючи підвищену вологість. Вони відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та антистатичним властивостям.

Епоксидні наливні покриття допускається експлуатувати «під навісом» та у відкритій атмосфері. В останньому випадку обов'язково потрібна гідроізоляція бетонної основи.

Квартира, будинок, кухня, ванна, будь-яке інше приміщення з наливними підлогами набудуть гарного, оригінального вигляду. Не викликає проблем самостійне укладання та монтаж наливних підлог за інструкцією виробника. Стійкість наливних покриттів до низьких і високих температур забезпечує їм сумісність з теплою підлогою.
Висока зносостійкість та здатність чинити опір тривалим механічним навантаженням сприяють застосуванню епоксидних підлог у промислових приміщеннях. А хімічна інертність дозволяє їх застосовувати в лабораторіях, хімічних цехах, складах, гаражах і т.д.

Заполімеризовані безшовні полімерні підлоги не витрачають жодних шкідливих компонентів і є екологічно чистими. Але полімерний склад до початку полімеризації випромінює токсини. Самостійне укладання вимагає суворого виконання заходів безпеки відповідно до інструкції виробника матеріалів. Протягом двох днів після укладання епоксидної підлоги необхідно бути відсутнім у приміщенні.


Вимоги до основи підлог

Найважливіша вимога для основи наливної підлоги – наявність якісної рівної поверхні бетонної підкладки.

У разі застосування підготовчого шару під епоксидну полімерну підлогу у вигляді цементно-піщаної стяжки, повинна застосовуватися її марка не менше 350. Її висота повинна становити більше 40 мм.
У випадку, коли підготовчим шаром є підлога, що самовирівнюється, то в її складі повинні бути відсутні гіпсові добавки. Висота основи має становити понад 6 мм.
Незалежно від підготовчого шару формувати полімерну наливну підлогу допускається на підкладці, максимальна вологість якої не перевищує 10 %.
Нова бетонна основа має вистоятись до своєї марочної міцності, тобто. до необхідної залишкової вологості. Зазвичай час висихання дорівнює приблизно трьом тижням.
На внутрішній стороні поліетиленової плівки (1х1м), прикріпленої до основи малярною стрічкою, після однієї доби витримки не повинен утворюватися конденсат. А колір основи під плівкою не повинен змінюватись. В іншому випадку забороняється виконання наливної підлоги.
На поверхні основи не повинно бути дефектів у вигляді тріщин, перепадів, горбів та западин.
Будинок має бути захищений гідроізоляцією від ґрунтових вод.
На старій бетонній основі не повинно бути масляних та жирових плям.
При роботі зі старою стяжкою видаляють колишнє покриття, очищають поверхню від забруднень, усувають тріщини та різні дефекти. Підставу ретельно вирівнюють. При цьому можна застосовувати суміші, що самовирівнюються.


Грунтування поверхні

Перед ґрунтуванням, за 1-2 години поверхню очищають від пилу. Ґрунтування підвищує адгезію матеріалів та здійснюється двома шарами. При першому ґрунтуванні додається розчинник для більш глибокого просочення поверхневих шарів бетонної основи. Другий шар наносять по повністю висохлому першому шару без добавки розчинника. Приблизно через добу проводиться шліфування та обезпилювання основи.


Базовий шар

Повітря в приміщенні повинно відповідати температурі +5-25 0С при вологості не більше 80%. Такі ж параметри повинні зберігатись ще добу після завершення робіт.

Склад суміші для епоксидної підлоги складається з двох компонентів. Епоксидна смола ретельно змішується із затверджувачем перед початком робіт. Суміш має бути з температурою близько 20 0С. Наноситься раклей та шпателем. Після цього вся поверхня прокочується голчастим валиком. >

Компанії – виробники матеріалів самовирівнюються підлоги поставляють компоненти відповідно до таблиці кольорів РАЛ будь-якого кольору та відтінку.

Наприклад, зелений колір з відтінками синього та фіолетового буде діяти заспокійливо. У свідомості він відображає міцність, ґрунтовність, надійність.

Бежовий колір надає спокій, умиротворення, нейтральність.

Сірий колір застосовується на складах, у торгових залах. Цей колір є гарним фоном для світлих і темних елементів інтер'єру, на ньому менш помітні забруднення.

Цегляно-червоний колір може чудово поєднуватися з гаражним приміщенням. size: 12pt;">
Дизайнерські варіанти

Для найпростішого способу оформлення епоксидної підлоги використовують декоративні частинки фарби – флоки (чіпси, за допомогою яких отримують матове покриття та блискітки – для створення глянсового варіанту). Флоки розкидають на поверхню не висохлого базового шару в бажаному співвідношенні. Для приміщень із невисоким навантаженням. Типи покриття: глянсовий, матовий та ін. Основна перевага цього покриття – низька вартість. Період служби до 15 років.

«Декор - моно» - кольорове однотонне полімерне покриття наливної промислової та декоративної підлоги, товщиною 1,8 -2 мм.

«Декор – муар». На відміну від "моно - декору" в цьому покриття більше двох кольорів. Офіси, житлові квартири, виставкові зали – приміщення для таких статей. Період служби до 50 років.

Підлога з кварцовим піском утворює високоміцне покриття, що захищає промислові бетонні підлоги, що сприймають високоінтенсивні навантаження (пандуси, в'їзди, паркінги, проїзди в складах). Кварцове епоксидне покриття забезпечує антиковзну поверхню підлоги.

Кварцові підлоги на вигляд поверхні бувають трьох видів: шорсткі, фактурні, гладкі.

Шорсткість кварцового покриття регулюється розміром фракції піску і витратою фінішного шару – « запакування». Фактурне покриття має меншу шорсткість. Має антиковзні властивості, але легше забирається і миється. Гладка поверхня із кварцом має вигляд майже класичного варіанту.

Підлоги з кварцом забезпечують герметичність бетонної поверхні та її повне знепилення.

Застосовуються в гіпермаркетах, автосервісах, автомийках, холодильних камерах тощо.

< strong>Наливна 3D підлога. Створення об'ємного малюнка відповідає інтер'єру конкретного приміщення та його стилю. Втілюється будь-яка дизайнерська фантазія.

Ця підлога має всі високі експлуатаційні властивості наливної підлоги. Спеціальними добавками та чіпсами можна сформувати поверхню із зовнішнім виглядом, що не відрізняється від натурального каменю.
Малюнок може бути в межах контуру підлоги або плавно переноситися на стіни.

Завершальні роботи

Декоративний шар закріплюють нанесенням поверх нього прозорого фінішного шару епоксидне покриття. Він вирівнює поверхню та робить її гладкою. При спотворенні ефекту декоративного покриття фінішним глянцем можливе застосування додаткового матуючого покриття поліуретановим лаком. /span>

Товщина епоксидної наливної підлоги визначається різними факторами: навантаженням, призначенням приміщення, побажаннями замовника та іншими. Мінімальна товщина (тонкошарова) становить 0,5-2,5 мм. Більшість покриттів (наливні) мають товщину 15-30 мм. Максимальна товщина (високотривалі) становить 4,0-8,0 мм. Більш товсті підлоги недоцільні, зважаючи на те, що експлуатаційні переваги не зростають, а ціна збільшується.

Різноманітність видів підлог на основі епоксидних смол повністю відповідає очікуванням та планам будь-якого замовника.