Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-036 (Code: Pre/st-036)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні
Промислова підлога Pre/st-036 Промислова підлога Pre/st-036 Промислова підлога Pre/st-036 Промислова підлога Pre/st-036 Промислова підлога Pre/st-036 Промислова підлога Pre/st-036

Недостаточно прав для комментирования

Наливна підлога є красивим, рівним, переливним і блискучим покриттям, в основу якого входять мінеральні суміші, синтетичні добавки та полімери. Такі підлоги більшою мірою застосовуються в промислових будинках, але останнім часом їх досить часто почав використовувати і в житлових будинках, квартирах, котеджах. Наливна підлога має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але ще й дуже велику зносостійкість і твердість, що, у свою чергу, дає значну сферу застосування цих підлог. Наливна підлога за своєю зносостійкістю і міцністю не поступається керамічній плитці, але при цьому вона не має стиків, що значно полегшує збирання.

- при заливанні основа підлоги повинна бути ідеально чистою і рівною, щоб на поверхні не було ні найменшої порошинки;

- рідка суміш для таких підлог токсична, і тому в обов'язковому порядку слід дотримуватися заходи безпеки, щоб ця рідина не змогла потрапити на відкриті ділянки шкіри.

Склади наливної підлоги відрізняються одна від одної, відповідно також відрізняється і їх ціна. В основному в їх основу входять ефірні олії, акрил, епоксид, поліуретан. Сама недорога підлога заснована на цементній основі. Якщо ви плануєте зробити самостійно наливну підлогу у своєму житлі, тоді необхідно дотримуватися таких порад: підготовка основи підлоги полягає в прибиранні всіх наявних плям олії, пилу, бітуму і фарб. В іншому випадку після заливання він може почати відшаровуватися, здуватись або на ньому з'являтимуться тріщини. Після ретельного прибирання слід зробити грунтовку підлоги і після чого виставити за допомогою лазерного рівня необхідні маяки. Суміш, як правило, готується у спеціальній розливній машині для підлоги. Звичайно ж, її можна приготувати і таким чином, як готують звичайний розчин шпаклівки, але при цьому потрібно бути дуже обережними, оскільки дана суміш досить токсична. Після заливання потрібно вирівняти поверхню за допомогою валика або шпателя і залишити три дні. Повне затвердіння настане лише через 4-5 тижнів, і тільки після цього можна буде заносити до кімнати меблі. За цей час на підлогу не повинно потрапляти сонячне світло і в кімнаті не повинне побут протягів.

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливний підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень< /strong>, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна