Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Наливна підлога є красивим, рівним, переливним і блискучим покриттям, в основу якого входять мінеральні суміші, синтетичні добавки та полімери. Такі підлоги більшою мірою застосовуються в промислових будинках, але останнім часом їх досить часто почав використовувати і в житлових будинках, квартирах, котеджах. Наливна підлога має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але ще й дуже велику зносостійкість і твердість, що, у свою чергу, дає значну сферу застосування цих підлог. Наливна підлога за своєю зносостійкістю і міцністю не поступається керамічній плитці, але при цьому вона не має стиків, що значно полегшує збирання.
- при заливанні основа підлоги повинна бути ідеально чистою і рівною, щоб на поверхні не було ні найменшої порошинки;
- рідка суміш для таких підлог токсична, і тому в обов'язковому порядку слід дотримуватися заходи безпеки, щоб ця рідина не змогла потрапити на відкриті ділянки шкіри.
Склади наливної підлоги відрізняються одна від одної, відповідно також відрізняється і їх ціна. В основному в їх основу входять ефірні олії, акрил, епоксид, поліуретан. Сама недорога підлога заснована на цементній основі. Якщо ви плануєте зробити самостійно наливну підлогу у своєму житлі, тоді необхідно дотримуватися таких порад: підготовка основи підлоги полягає в прибиранні всіх наявних плям олії, пилу, бітуму і фарб. В іншому випадку після заливання він може почати відшаровуватися, здуватись або на ньому з'являтимуться тріщини. Після ретельного прибирання слід зробити грунтовку підлоги і після чого виставити за допомогою лазерного рівня необхідні маяки. Суміш, як правило, готується у спеціальній розливній машині для підлоги. Звичайно ж, її можна приготувати і таким чином, як готують звичайний розчин шпаклівки, але при цьому потрібно бути дуже обережними, оскільки дана суміш досить токсична. Після заливання потрібно вирівняти поверхню за допомогою валика або шпателя і залишити три дні. Повне затвердіння настане лише через 4-5 тижнів, і тільки після цього можна буде заносити до кімнати меблі. За цей час на підлогу не повинно потрапляти сонячне світло і в кімнаті не повинне побут протягів.
Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливний підлога": 7-14 днів
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень< /strong>, Мукачево
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна