Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-293 (Code: Lux/ex-293)

Колір : Червоний
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : декор муар
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
Наливна підлога Lux/ex-293 Наливна підлога Lux/ex-293 Наливна підлога Lux/ex-293

Недостаточно прав для комментирования

Отже, ви задумали застелити свій офіс або житло ковроліном. На перший погляд, як здається, простіше пареної ріпи. Застелив поверхню і можна йти гуляти. Але не все так легко та просто. Джерелом основних проблем при укладанні килимового покриття можуть бути нерівності поверхні. У більшості випадків поверхнею є перекриття - плити з бетону, а вони, як часто буває, укладені нерівно. Перед тим, як застелити поверхню килимовим покриттям для будинку, її необхідно привести у відповідний вигляд.

Матеріал для підлоги повинен бути екологічно чистим, мати теплоізоляційні властивості, стійкий до механічних впливів, приємних на дотик. Також не останню роль відіграє ціна.

Якщо взяти до уваги всі вищезгадані критерії, ідеальним варіантом для офісу будуть наливні підлоги. До «схоплювання» наливна підлога є текучою масою з полімерного матеріалу. Після того, як маса затвердіє, наливна підлога перетворюється на рівну, гладку поверхню, що має хороші експлуатаційні характеристики. Наливна підлога не вимагає подальшого примусового згладжування, як, наприклад, цього потребують підлоги, зроблені за допомогою цементного розчину для стяжки. На таку поверхню можна сміливо класти ковролін. Також наливні підлоги в офісі мають ще ряд якостей, що дозволяють зробити вибір на їх користь. Найбільш головне з них – підвищений термін експлуатації. Якщо дотримуватися всього технологічного процесу при заливанні підлоги, він зможе прослужити кілька десятків років. Наливна підлога стійка до механічних пошкоджень, після падіння досить вагомих предметів, на підлозі не утворюються вм'ятини та тріщини. Перед тим, як зайнятися вибором підлоги, необхідно з'ясувати кілька питань. Головне, в якому типі приміщення влаштовуватиметься підлога (офіс, квартира, адміністративне приміщення). Це потрібно для правильного вибору матеріалу, виходячи з експлуатаційного середовища. Далі проведіть оцінку стану поверхні, розрахуйте необхідну товщину шару. Також варто визначитися із питанням про зовнішній вигляд — фактура, колірні відтінки тощо.

Сучасні наливні підлоги для промислового застосування виготовляються з особливого портландцементу, високоалюмінатного цементу та різних наповнювачів. Виходить високоміцний, зносостійкий бетон, що швидко схоплюється.

Самовірівнювальні фінішні покриття мають ряд переваг для офісів:
• Висока ударна міцність;
• Тривалий термін служби;
• Низька собівартість;
• Екологічність;
• Проста технологія укладання;
• Стійкість до перепадів температур.