Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/st-115 (Code: Lux/st-115)

Колір : Бірюза
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : чіпси
Основа : бетон
Міцність : 350 кг/см2
Товщина : 1.7 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так

Недостаточно прав для комментирования

Технологія «наливна підлога» в оздоблювальних роботах відома вже досить довгий час. Ще за радянських років такий вид підлогового покриття застосовувався у всіх громадських, виробничих, навчальних приміщеннях. В наш час якість складів наливної підлоги перетворилася на ідеальне покриття для підлоги, що використовується навіть у житлових приміщеннях будь-яких квадратних метрів.

Наливна підлога – це покриття з високотехнологічних складів, що укладається шляхом заливання. Існує два види наливних покриттів:
- Чистові – як правило, окреме покриття декоративного характеру
- Чорнові – шар, що вирівнює під остаточне оздоблення.

Чорне наливне покриття

Призначення такої категорії підлоги згладжувати, приховувати всі видимі дефекти, недоліки, тобто робити поверхню гладкою та рівною. Склад сумішей в основному виробляють з гіпсу або похідних, що цементують, попередньо розбавляючи водою. Також можлива присутність піску, пластифікаторів та різних добавок.
Експлуатаційні властивості покриття:
- довгий термін служби
- відмінна міцність
- стійкість до різких змін температури
- екологічна чистота

Процес підготовки та заливання

Для початку поверхню ретельно виметають, видаляючи всі забруднення. Потім обробляють ґрунтовкою для зниження виникнення бульбашок повітря.
Набуту суху суміш з'єднують з водою строго за інструкцією, вказаною на упаковці виробника, розмішуючи до однорідної маси. Готову суміш укладають на основу, намагаючись позбавитися від дрібних бульбашок. br />Наприклад, метилметакрилатне фінішне покриття вважається актуальним у більшості видів приміщень і навіть на відкритих площах, оскільки має особливу високу стійкість до зовнішніх впливів з боку довкілля. Воно витримує дію сонячних променів, швидко твердне, витривала в умовах різких змін у погоді. Роботи із заливання ведуть до -15 градусів.
До складу епоксидного покриття входять епоксидні смоли, що забезпечують бездоганну рівну поверхню на бетоні, дереві, металі тощо. Незважаючи на товщину такої підлоги в кілька міліметрів, покриття має високу міцність і складається із суміші та затверджувача. За бажанням додається потрібний декор, барвники тощо.

Поліуретанова підлога, що найчастіше використовується у виробничих приміщеннях, відрізняються значною зносостійкістю, декоративним зовнішнім виглядом, малим навантаженням.

У нашій сучасності є величезна різноманітність та вибір чистових наливних покриттів. Дотримання всіх інструкцій у застосуванні гарантує якість, довговічність та естетику в експлуатації наливної підлоги.

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливний підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень< /strong>, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна