Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Щоб отримати ідеально рівне, міцне та герметичне покриття для підлоги, використовують технологію укладання наливної підлоги за допомогою самовирівнюючих сумішей. Відмінною особливістю таких сумішей є здатність рівномірно розтікатися по базовій поверхні та самостійно вирівнюватись у горизонтальній площині, що виключає необхідність ручного шліфування та полірування. Отримана поверхня має високу твердість, зносостійкість, привабливий зовнішній вигляд. Наливна підлога може служити як самостійне підлогове покриття або як основа для укладання оздоблювальних матеріалів.
Наливні підлоги використовують практично повсюдно:
- в житлових комплексах;
- в котеджах ;
- у виробничих приміщеннях на фабриках, у цехах;
- у майстернях;
- у магазинах;
- у спортивних комплексах.
Введення барвників та декоративних твердих частинок до складу полімерної суміші дозволяє створити естетично привабливі наливні підлоги на таких об'єктах, як павільйони, кафе і ресторани, розважальні центри. Якісні суміші розподіляються рівним шаром по поверхні, що обробляється і швидко набирають міцність. У процесі схоплювання поверхня наливної підлоги не тріскається, не деформується. Завдяки високій швидкості затвердіння роботи проводяться в стислі терміни та з мінімальними зусиллями.
Наливні полімерні покриття мають такі плюси:
- екологічність, гіпоалергенність;
- відсутність швів, герметичність;
- не вбирають вологу;
- не бояться температурних перепадів;
- не містять горючих компонентів;
- не виділяють токсичних речовин (у тому числі при нагріванні);
- витримують морози та спекотну погоду;
- не потребують додаткової обробки;
- не створюють проблем з пилоутворенням;
- служать протягом десятиліть.
Полімерні підлоги можна укласти всього за кілька годин, створивши міцне та зносостійке покриття на базовій бетонній підлозі. Таке покриття ефективно захищає бетонну конструкцію від впливу вологи, хімічно активних речовин (кислоти, луги, солі), нафтопродуктів та бруду. Завдяки відсутності пор та капілярів у структурі полімерної підлоги запобігається вбирання барвників. Будь-які забруднення можна видалити за допомогою простих засобів для чищення.
Покриття поділяються на два типи в залежності від товщини:
- тонкошарові;
- товстошарові.
Тонкошарові покриття вважаються фінішними, їх товщина становить менше 0,5 см. Для створення таких наливних підлог потрібна невелика кількість суміші.
Товстошарові покриття мають товщину від 0,5 до 3 см. Вони ефективно згладжують нерівності, маскують будь-які дефекти (тріщини, вибоїни) на базовій підлозі. Такі наливні підлоги можна використовувати як альтернативу традиційній стяжці підлоги. Поверх товстошарових покриттів укладають фінішні покриття для підлоги - керамоплитку, дошку підлоги (паркет, масивну або паркетну дошку, ламінат), лінолеум.
Полімерні наливні покриття дозволяють вирішити основні проблеми, пов'язані з експлуатацією бетонних підлог. Завдяки нанесенню самовирівнювальної суміші створюється захисний шар, що запобігає утворенню дрібнодисперсного бетонного пилу. Ця технологія застосовується для створення ідеально чистих приміщень на підприємствах харчової, медичної, електронної промисловості.
Самовірівні суміші можна укладати на попередньо очищену і висушену поверхню. За наявності глибоких тріщин і вибоїн бажано закласти дефекти дешевим цементним розчином, щоб не допустити перевитрати більш дорогої полімерної суміші. Для поліпшення адгезійних властивостей покриття слід нанести шар грунтовки. Готову суміш розливають по поверхні і вирівнюють голчастим валиком, щоб унеможливити утворення повітряних бульбашок.
Як правило, наливна підлога твердне за три доби, після чого можна приступати до фінішної обробки приміщення.