Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-292 (Code: Lux/ex-292)

Колір : Червоний
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : декор муар
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
Наливна підлога Lux/ex-292 Наливна підлога Lux/ex-292 Наливна підлога Lux/ex-292 Наливна підлога Lux/ex-292

Недостаточно прав для комментирования

Щоб отримати ідеально рівне, міцне та герметичне покриття для підлоги, використовують технологію укладання наливної підлоги за допомогою самовирівнюючих сумішей. Відмінною особливістю таких сумішей є здатність рівномірно розтікатися по базовій поверхні та самостійно вирівнюватись у горизонтальній площині, що виключає необхідність ручного шліфування та полірування. Отримана поверхня має високу твердість, зносостійкість, привабливий зовнішній вигляд. Наливна підлога може служити як самостійне підлогове покриття або як основа для укладання оздоблювальних матеріалів.

Наливні підлоги використовують практично повсюдно:

- в житлових комплексах;
- в котеджах ;
- у виробничих приміщеннях на фабриках, у цехах;
- у майстернях;
- у магазинах;
- у спортивних комплексах.

Введення барвників та декоративних твердих частинок до складу полімерної суміші дозволяє створити естетично привабливі наливні підлоги на таких об'єктах, як павільйони, кафе і ресторани, розважальні центри. Якісні суміші розподіляються рівним шаром по поверхні, що обробляється і швидко набирають міцність. У процесі схоплювання поверхня наливної підлоги не тріскається, не деформується. Завдяки високій швидкості затвердіння роботи проводяться в стислі терміни та з мінімальними зусиллями.

Наливні полімерні покриття мають такі плюси:

- екологічність, гіпоалергенність;
- відсутність швів, герметичність;
- не вбирають вологу;
- не бояться температурних перепадів;
- не містять горючих компонентів;
- не виділяють токсичних речовин (у тому числі при нагріванні);
- витримують морози та спекотну погоду;
- не потребують додаткової обробки;
- не створюють проблем з пилоутворенням;
- служать протягом десятиліть.

Полімерні підлоги можна укласти всього за кілька годин, створивши міцне та зносостійке покриття на базовій бетонній підлозі. Таке покриття ефективно захищає бетонну конструкцію від впливу вологи, хімічно активних речовин (кислоти, луги, солі), нафтопродуктів та бруду. Завдяки відсутності пор та капілярів у структурі полімерної підлоги запобігається вбирання барвників. Будь-які забруднення можна видалити за допомогою простих засобів для чищення.

Покриття поділяються на два типи в залежності від товщини:

- тонкошарові;
- товстошарові.

Тонкошарові покриття вважаються фінішними, їх товщина становить менше 0,5 см. Для створення таких наливних підлог потрібна невелика кількість суміші.

Товстошарові покриття мають товщину від 0,5 до 3 см. Вони ефективно згладжують нерівності, маскують будь-які дефекти (тріщини, вибоїни) на базовій підлозі. Такі наливні підлоги можна використовувати як альтернативу традиційній стяжці підлоги. Поверх товстошарових покриттів укладають фінішні покриття для підлоги - керамоплитку, дошку підлоги (паркет, масивну або паркетну дошку, ламінат), лінолеум.

Полімерні наливні покриття дозволяють вирішити основні проблеми, пов'язані з експлуатацією бетонних підлог. Завдяки нанесенню самовирівнювальної суміші створюється захисний шар, що запобігає утворенню дрібнодисперсного бетонного пилу. Ця технологія застосовується для створення ідеально чистих приміщень на підприємствах харчової, медичної, електронної промисловості.

Самовірівні суміші можна укладати на попередньо очищену і висушену поверхню. За наявності глибоких тріщин і вибоїн бажано закласти дефекти дешевим цементним розчином, щоб не допустити перевитрати більш дорогої полімерної суміші. Для поліпшення адгезійних властивостей покриття слід нанести шар грунтовки. Готову суміш розливають по поверхні і вирівнюють голчастим валиком, щоб унеможливити утворення повітряних бульбашок.

Як правило, наливна підлога твердне за три доби, після чого можна приступати до фінішної обробки приміщення.