Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Наливна підлога — це вид стяжки, який забезпечує мінімально можливу товщину покриття, використовуючи суміші, що самовирівнюються.
Такий тип покриття може використовуватися як самостійний, так і як певний етап у пристрої підлогового покриття. Дана технологія дозволяє здійснювати влаштування такої підлоги в житлових, громадських та виробничих приміщеннях.
Для виконання цієї роботи необхідно дотримуватися певної поетапності дій.
Насамперед знімають плінтус. Далі знімають двері та перекривають дверні прорізи брусками.
За наявності тріщин потрібно вичистити їх вміст за допомогою скребка або розкрити їх. Всі з'єднання підлогових конструкцій також потрібно очистити скребком. Все сміття та пил збираються пилососом. Підлогу необхідно знежирити за допомогою спеціальних складів.
Як можна позбутися тріщин на поверхні підлоги.
Для заповнення подібних нерівностей існує досить широкий перелік продуктів, наприклад будівельні розчини в які можна додати клейовий розчин.
До початку роботи за допомогою рівня та рейки потрібно перевірити горизонтальність підлоги, у разі невідповідності необхідно відзначити різницю.
Відповідно до рекомендацій на упаковці, суміш потрібно розбавити водою та перемішати дрилем до одноманітної консистенції. Неправильна пропорція може негативно вплинути на міцність та рівномірність суміші, а також розшарування покриття через проміжок часу.
1. Першим шаром наносимо грунт для гарного зчеплення основи та стяжки;
2. На площу не більше 2 квадратних метрів відповідно до типу приміщення на підлогу наноситься суміш певною товщиною, розподілити її можна за допомогою спеціального голкового валика;
3. Суміш саморозгладжується протягом 15 хвилин, сохне до 4 годин в залежності від товщини укладеного шару суміші;
4. Для нанесення наступного шару необхідно нанести ґрунтошпаклівку, щоб перший шар схопився. Між укладанням шарів має пройти не менше 1 доби.
Вирівнювання рівня горизонтальності підлоги.
Для цієї роботи в суміш необхідно додати пісок у відповідність до величини різниці, чим більший перепад , тим більше піску знадобиться.
Загальні рекомендації при даному виді робіт.
Після укладання ґрунту на підлогу, якщо приміщення вважається вологим, потрібно нанести водонепроникний шар із спеціального складу та дати йому висохнути відповідно до часу, зазначеного на упаковці.
Стяжку зручніше наносити від кута кімнати у напрямку виходу.
По периметру стін приміщення та інших вертикальних елементів, що виступають, встановлюють демпферні стрічки.
При схоплюванні суміші не варто створювати протяги в приміщенні, а також добре уникнути можливості попадання прямих сонячних променів на поверхню.
Якщо наливна підлога не є кінцевим шаром, то наступні шари рекомендують укладати тільки через тиждень.
Варто уважно вивчити рекомендації виробника, вказані на упаковці по використанню суміші. >
Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор" -моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень , Мукачево
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, < strong>наливні підлоги України ціна