Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-028 (Code: Pre/st-028)

Колір : Червоний, Бірюза
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

Серед нових технологій покриття підлоги виділяються полімерні підлоги, які також називаються наливними підлогами. Ця технологія недешева, що дуже обмежує її доступність, проте встановити у своїй кімнаті полімерні підлоги можна і своїми руками. Цю підлогу також називають 3d-підлогою, так малюнок на його поверхні виглядає дуже реалістично. Такі підлоги надзвичайно стійкі до різноманітних впливів, а хороший дизайнер зможе створити в приміщенні абсолютно унікальну атмосферу. Як випливає з назви, ця підлога створюється з полімерних матеріалів. У більшості випадків укладання полімерних підлог своїми руками нагадує роботу з цементною стяжкою, що саморозрівнюється - рідкий полімер наноситься на поверхню підлоги, вирівнюється, а потім твердне. В результаті поверхня виходить абсолютно однорідною, не боїться вологи і ідеально рівною. Якщо склад заснований на акрилових матеріалах, то твердіння може статися дуже швидко. І, на відміну від цементної стяжки, повне затвердіння проходить за кілька днів, а не за місяць. , легко забирається і практично не боїться хімічних сполук. Нанесення спеціального лаку може створити так звані 3D-малюнки.

Якщо полімерна підлога своїми руками заливається на бетонні матеріали, то під неї обов'язково слід укласти гідроізоляцію, оскільки вплив води, що потрапляє під полімерне покриття через бетонні плити, може призвести до відшарування. Цей матеріал зовсім не боїться впливу води із зовнішнього боку, проте зсередини в умовах відсутності вентиляції та паропроникності шкода може бути значною. . В першу чергу слід підготувати до роботи основу, очистивши її від пилу та сміття, заклавши всі тріщини та інші пошкодження. Крім того, поверхню слід повністю осушити, найзручніше для цього застосувати теплову гармату. Щоб полімер міг добре зчепитися з поверхнею, його слід обробити ґрунтовкою. Вона ж закриє всі невеликі тріщини і пори, таким чином готова підлога буде захищена від здуття. Полімерний склад слід наносити при температурі до 100 градусів за Цельсієм, розчин змішувати потрібно швидко та невеликими порціями, оскільки він здатний затвердіти протягом кількох хвилин. Крім того, розчин, що змішується, виділяє велику кількість тепла, тому ємність з матеріалом, що готується, слід встановити в ємності з холодною водою, це ж дещо скоротить термін застигання. Далі відносно просто - закривши стіни температурним швом, слід залити матеріал на поверхню, і голчастим валиком прибрати з нього повітря, матеріал вирівняється самостійно. підлоги за часом зазвичай:

 Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів strong>
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень, Мукачеве

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога , наливні підлоги України ціна