Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Серед нових технологій покриття підлоги виділяються полімерні підлоги, які також називаються наливними підлогами. Ця технологія недешева, що дуже обмежує її доступність, проте встановити у своїй кімнаті полімерні підлоги можна і своїми руками. Цю підлогу також називають 3d-підлогою, так малюнок на його поверхні виглядає дуже реалістично. Такі підлоги надзвичайно стійкі до різноманітних впливів, а хороший дизайнер зможе створити в приміщенні абсолютно унікальну атмосферу. Як випливає з назви, ця підлога створюється з полімерних матеріалів. У більшості випадків укладання полімерних підлог своїми руками нагадує роботу з цементною стяжкою, що саморозрівнюється - рідкий полімер наноситься на поверхню підлоги, вирівнюється, а потім твердне. В результаті поверхня виходить абсолютно однорідною, не боїться вологи і ідеально рівною. Якщо склад заснований на акрилових матеріалах, то твердіння може статися дуже швидко. І, на відміну від цементної стяжки, повне затвердіння проходить за кілька днів, а не за місяць. , легко забирається і практично не боїться хімічних сполук. Нанесення спеціального лаку може створити так звані 3D-малюнки.
Якщо полімерна підлога своїми руками заливається на бетонні матеріали, то під неї обов'язково слід укласти гідроізоляцію, оскільки вплив води, що потрапляє під полімерне покриття через бетонні плити, може призвести до відшарування. Цей матеріал зовсім не боїться впливу води із зовнішнього боку, проте зсередини в умовах відсутності вентиляції та паропроникності шкода може бути значною. . В першу чергу слід підготувати до роботи основу, очистивши її від пилу та сміття, заклавши всі тріщини та інші пошкодження. Крім того, поверхню слід повністю осушити, найзручніше для цього застосувати теплову гармату. Щоб полімер міг добре зчепитися з поверхнею, його слід обробити ґрунтовкою. Вона ж закриє всі невеликі тріщини і пори, таким чином готова підлога буде захищена від здуття. Полімерний склад слід наносити при температурі до 100 градусів за Цельсієм, розчин змішувати потрібно швидко та невеликими порціями, оскільки він здатний затвердіти протягом кількох хвилин. Крім того, розчин, що змішується, виділяє велику кількість тепла, тому ємність з матеріалом, що готується, слід встановити в ємності з холодною водою, це ж дещо скоротить термін застигання. Далі відносно просто - закривши стіни температурним швом, слід залити матеріал на поверхню, і голчастим валиком прибрати з нього повітря, матеріал вирівняється самостійно. підлоги за часом зазвичай:
Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів strong>
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень strong>, Мукачеве
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога , наливні підлоги України ціна