Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-202 (Code: Lux/ex-202)

Колір : Рожевий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : декор моно
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так

Недостаточно прав для комментирования

< h2>Наливна підлога Lux/ex-202: створення гармонійного простору

Якасна та практична підлога Lux/ex-202 – запорука затишку та комфорту в кожному будинку. На сьогоднішній день одним з кращих покриттів для підлоги по праву вважаються наливні епоксидні склади. Наливна підлога складається з двох основних елементів: епоксидної смоли та затверджувача. У поєднанні ці речовини дають густу в'язку масу. Застигаючи, вона утворює тверде і приємне на дотик покриття. Багато хто вже гідно оцінив цей матеріал, що не має аналогів, за велику кількість приємних і корисних якостей і характеристик. У кімнаті з готовою наливною підлогою відразу впадає в око повна відсутність будь-яких швів або стиків. Абсолютно гладка, рівна поверхня зручна в експлуатації, вона легко піддається сухому та вологому прибиранню. Хімічна структура наливної підлоги витримує практично будь-які удари та механічні навантаження. Крім того, підлоги на основі епоксидної смоли є надійним ізоляційним матеріалом, що не пропускає воду і холодне повітря. Окремо варто відзначити той факт, що властивості рідкої підлоги повністю відповідають світовим екологічним стандартам. Дослідження фахівців та досвід покупців красномовно свідчать про те, що стать 22 Lux/ex-202 абсолютно нешкідлива для здоров'я та самопочуття людини. відкривають величезні простори для реалізації творчих ідей та фантазій. На таку підлогу можна легко нанести будь-які зображення та малюнки, у тому числі з використанням сучасної тривимірної графіки.


Кольорова палітра для наливної підлоги

Уявіть небесно-блакитну або бежеву підлогу, що переливається в сонячних променях і гармонує з меблями, підібраними в аналогічній колірній гамі. Тільки наливна підлога може створити таку чарівну атмосферу завдяки ефекту дзеркальної та абсолютно гладкої поверхні. А якщо додати до нього зображення в 3d-графіці, то кімната може перетворитися на поверхню океану з величезними медузами, що флюорескують, або в гігантську вінілову платівку. А, може, вам до душі мармур чи колір натурального каменю? З рідкою статтю Lux/ex-202 навіть такі експерименти легко доступні для кожного будинку. Палітра рідкої підлоги включає більше півтори тисячі найрізноманітніших півтонів і більше двохсот основних кольорів. Таким чином, будь-яка творча фантазія здійсненна, коли для покриття використовується наливна підлога Lux/ex-202. На перший погляд може здатися, що на гладких наливних підлогах легко підсковзнутися, проте це не так. Незважаючи на рівну дзеркальну поверхню, всі наливні підлоги Lux/ex-202 мають спеціальні антиковзні компоненти, які роблять експлуатацію ще більш комфортною та зручною.


Вибір та заливка полімерної підлоги

При виборі наливної підлоги слід довіряти тільки перевіреним виробникам, щоб уникнути неякісних підробок. Необхідно пам'ятати про те, що некондиційні матеріали загрожують випарами токсичних і вкрай шкідливих речовин. Крім того, видалення неякісного покриття є досить складною і дорогою процедурою.

Епоксидні підлоги 22 Lux/ex-202 вже протягом багатьох років представлені на ринку і відмінно зарекомендували себе таким якостям як високотехнологічність, надійність та комфортність. Продукція цього бренду отримала безліч міжнародних призів та сертифікатів за унікальне поєднання демократичних цін та відмінної якості. Залити рідкі підлоги у себе вдома можна як самостійно, так і за допомогою фахівців. У тому випадку, якщо самостійний досвід укладання полімерних підлог відсутній, безумовно, краще звернутися до професіоналів зі стажем роботи.

Правила роботи з епоксидною підлогою

Перед заливкою наливної підлоги необхідно підготувати міцну та ідеально рівну поверхню. Тому насамперед доцільно зашпаклювати всі тріщини та вибоїни у бетонній підлозі. Коли шпаклівка засохне, можна приступати до нанесення розчину із цементу та піску для створення ґрунтовки. У тому випадку, коли цементний розчин повністю ввібрався в основу, доцільно нанести ще один шар. Таких шарів може бути від трьох до п'яти. При нанесенні кожного нового шару потрібно як слід просушити попередній.Таким чином, висота підлоги неминуче буде збільшуватися.