Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Створення міцної та рівної поверхні є одним із ключових завдань ремонтних робіт. Технологія наливної підлоги дозволяє це завдання вирішити завдяки своїм параметрам якості та естетичним даним.
Наливна підлога – це вид стяжки з рідкої маси, що вирівнюється. Він використовується в двох варіаціях: як фінішне покриття і як основа для подальшого пристрою лінолеуму або паркету. , і протерти вологою тканиною).
• Витримка перед вологою, різкими перепадами температур, навантаженням.
• Тривалий термін експлуатації.
• Швидкість застигання.
Наливні підлоги відрізняються за складом:
• Епоксидний склад містить смолу, має стійкість перед кислотами та лугами.
• Поліуретановий склад універсальний у своєму застосуванні, переносить різні навантаження.
• Метилметакрилатний у своєму склад містить: лак, зв'язуючу речовину, грунтовку і барвник, що визначає майбутній колір підлоги. Цей вид недостатньо стійкий, проте швидко схоплюється.
• Цементно-акриловий використовується на підприємствах та у великих приміщеннях, не вимагає особливої підготовки.
Приступаючи до роботи необхідно розуміти, що приготовлена суміш застигає досить швидко, тому підготовка має бути ретельною та поетапною.
Необхідний інвентар
• Суха суміш.
• Вода.
• Місткість для складу.
• Демпферна стрічка.
• Електроміксер.
• Голковий валик.
• Шпатель.
Технологія заливання рідкої підлоги
1. Підготовка поверхні
Для початку необхідно прибрати всі меблі. Покриття для підлоги очистити. Усунути всі нерівності та дефекти підлоги, шви та тріщини слід зашпаклювати. Після чого наноситься ґрунтовка і просушується протягом 1-3 годин. Щоб уникнути здуття і тріщин після заливання, по периметру проклеюється демпферна стрічка.
2. Розмітка поверхні
На підготовлену основу виставляють маяки за допомогою металевого профілю або ж роблять розмітку за допомогою лазерного рівня.
3. Підготовка розчину
Дотримуючись рекомендацій, зазначених на упаковці, проводиться розрахунок пропорцій. У ємність з водою засипається суха суміш і за допомогою електроміксера змішується до утворення однорідної консистенції, схожої на кефір за густотою.
4. Заливання підлоги
Починати заливання слід від далекого кута. Діяти потрібно швидко, не перериваючи процес. Заповнюючи поверхню, рекомендується розрівняти розчин валиком, щоб видалити повітря. При засиханні підлоги слід уникати прямого потрапляння променів та протягів. Подальші роботи можна проводити через 7 діб.
Нависна наливна поверхня може бути як чорновим покриттям, так і фінішним. Після на підлогу можна постелити паркет, ламінат, керамічну плитку або вбудувати 3D-малюнок.
Останній варіант не просто прикрасить інтер'єр, а зробить його унікальним. Для цього використовують банерну синтетичну тканину. Малюнок створюється високоточним лазерним друком. Потім полотно розгладжується та щільно приклеюється до основи полімерним клеєм, а надлишки зрізаються біля стін. Близько 1-2 діб просушується проклеєний шар, а потім заливається прозорим полімерним шаром. Ця процедура схожа на основний етап заливання підлоги. Важливо рівномірне нанесення шару та прокатка підлоги від бульбашок. Після остаточного затвердіння підлога обробляється шаром захисного лаку.
Підсумковий результат вийде ідеальним при дотриманні всіх вищеперелічених рекомендацій та інструкцій.
При виконаній підготовчій основі , час на укладання епоксидної підлоги за часом зазвичай:
Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів
Ми виробляємо та доставляємо < strong>компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень, Мукачево
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога< /strong>, наливні підлоги України ціна