Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-305 (Code: Lux/ex-305)

Колір : Зелений, Рожевий
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : фото друк
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
Наливна підлога Lux/ex-305 Наливна підлога Lux/ex-305

Недостаточно прав для комментирования

Наливна підлога Lux/ex-305: найкраще покриття для підлоги для дизайну вашого інтер'єру

Кожна людина, яка вирішила зробити ремонт у своєму будинку, рано чи пізно зачепить собі цілком об'єктивне питання: яке підлогове покриття найкраще придбати ? Яке з них буде більш якісним і довговічним, а яке якнайкраще впишеться в інтер'єр вашого будинку? Розмірковувати на цю тему можна величезну кількість часу – результат залежатиме від того, які вимоги пред'являються до покриття для підлоги. Втім, сьогоднішній ринок матеріалів для ремонту може представити технологію створення підлоги, яка здатна задовольнити навіть найвибагливіший смак – наливна підлога.

Наливна підлога Lux/ex-305: основні переваги перед іншими різновидами підлогових покриттів

Наливна підлога Lux/ex-305 – це ультрасучасний матеріал, виготовлений з використанням передових технологій. Цей матеріал має властивість самостійного вирівнювання. Крім цього, він дозволяє всім бажаючим:

встановити в найкоротші терміни міцну і стійку до зносу поверхню підлоги у вашій квартирі , котеджі за містом, а також приміщеннях промислового та виробничого призначення; зробити підлогове покриття ідеально рівним, без додаткових трудовитрат і без використання вимірювальних приладів; встановити поверхню, яка матиме всі необхідні характеристики – надати їй гладкості, створити антистатичний ефект, а також ліквідувати ризики ковзання. . Крім цього вони мають значні переваги перед іншими підлоговими покриттями. Наливна підлога Lux/ex-305 позбавлена всіх недоліків, якими мають стандартні покриття для підлоги. А для більш детального їх виявлення необхідно вивчити характеристики представленої моделі наливної підлоги. Основні технічні характеристики наливної підлоги Lux/ex-305

  • Секції покриття відсутні. Це означає, що наливна підлога Lux/ex-305 – це суцільне покриття для підлоги, в якому відсутні стики. Таким чином забезпечується безшовність матеріалу.
  • Матеріал наповнення, який використовується для виробництва наливної підлоги Lux/ex-305 – ekotex, а основа – бетон. Загальна товщина матеріалу складає три міліметри. Завдяки цим показникам забезпечується висока міцність матеріалу. Ступінь такого показника, як міцність досягає трьохсот шістдесяти кілограмів на квадратний сантиметр. Використання наливної підлоги Lux/ex-305 гарантує відсутність пилу та шкідливих мікроорганізмів. Він невибагливий у побуті і не потребує спеціального догляду.
  • Наливна підлога Lux/ex-305, виготовлена з унікального матеріалу, стійка до механічних впливів, вологи, температурних перепадів, а також до впливу хімічних речовин. Він стане чудовим варіантом для вашої кухні або ванної кімнати.
  • Наливна підлога Lux/ex-305 має таку характеристику, як антиковзкі властивості. А ось якщо вам потрібна антистатичність і відсутність іскроутворення, хорошим рішенням буде звернути увагу на інші моделі наливних підлог, представлені на сайті.

< strong>Термін служби наливної підлоги значно вищий, ніж термін служби інших підлогових покриттів – навіть у разі більш інтенсивної дії та мінімальних витрат на обслуговування.

Використання наливної підлоги Lux/ex- 305 у дизайні вашого інтер'єру

Декор наливної підлоги Lux/ex-305 створений за допомогою технології фотодруку. Індивідуальний дизайн цієї моделі стане приємним доповненням. Колір, який фігурує у представленій моделі – рожевий та зелений, фіолетовий. Ці моделі стануть чудовим варіантом для оформлення вашої вітальні чи спальної кімнати, в дизайні інтер'єру якої фігурують яскраві тони. А якщо ви хочете, щоб наливна підлога Lux/ex-305 стала справжнісінькою родзинкою вашого інтер'єру, оформіть інші елементи приміщення в спокійній та безтурботній кольоровій гамі.