Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Ремонтні роботи стосуються статі також як їм решти. Завдання під час робіт зробити підлогу максимально рівною. Для цього спочатку проводять підготовчі роботи, такі як демонтаж старого покриття та підготовка основи під наступний етап: вирівнювання підлоги.
Для того, щоб вирівняти підлогу застосовують два поширені способи: наливний;
>• суха стяжка.
Зіткнувшись з подібним вибором можна розгубитися. Стає питання що краще і що якісніше.
Чим відрізняється суха стяжка від наливної підлоги?
• ціна (стяжка обійдеться дешевше);
• монтаж наливної підлоги займе менше часу;
• стяжка не обмежена товщиною шару;
• наливна підлога дає рівну і гладку поверхню;
• робота з наливною підлогою буде складнішою.
Цей матеріал нещодавно з'явився над ринком, але вже завоював довіру фахівців. Витоки свої він бере у Німеччині. Зовні він є настилом на підставі.
Монтується він досить просто і займає зовсім не багато часу. Більше того, немає необхідності потім чекати, коли покриття для підлоги висохне. Такий матеріал дуже добре підійде для тих приміщень, де є обмеження у волозі, адже наливна підлога передбачає випаровування протягом якогось періоду часу. Для вирівнювання застосовують листи фанери або ДСП, ГВЛ, МДФ, ОСП, пробка.
Стяжка є кілька шарів:
1. Шумоізоляція. У сучасних квартирах цей прошарок просто необхідний, адже шум від сусідів завдає чимало дискомфорту. Такий шар суттєво поглинає шуми. Особливо актуальним є його укладання, якщо остаточним покриттям для підлоги буде ламінат або паркет.
2. Гідроізоляція. Вона є плівкою, яка стелиться на основу. Важливо дотримуватись технології та робити завжди внахлест на стіну.
3. Засипка нерудна. Для неї може бути використаний ряд матеріалів: керамзитова крихта, не надто дрібна, спучений перліт, подрібнений шлак, кварцовий пісок та ін. Засипка насипається на гідроізоляцію шаром від 2 до 10 см. 4. Листовий матеріал. Найчастіше для остаточного вирівнювання застосовують листи ГВЛ, у продажу їх можна знайти, як суперпідлогу K. Вони монтуються разом з пазогребневими плитами. Необов'язково купувати саме такий аркуш. Допускає заміна на фанеру, МДФ і т.д.
При влаштуванні такої стяжки дуже важливо дотриматися всіх тонкощів монтажу. Справа в тому, що невеликі відхилення від інструкції може призвести до не дуже хорошого результату: порожнечі під покриттям, утворення пилу, підняття кутів, нерівне покриття. Гідроізоляційний матеріал обов'язково потрібно закріпити, тільки після цього можна насипати засипку, яку утрамбовують і тільки потім укладають листовий матеріал. Суха стяжка має чудову теплоізоляційну властивість. Її дуже зручно ремонтувати у майбутньому, якщо виникне потреба. Але важливо правильно розподіляти навантаження на підлогу. Він має властивість при неправильному розподілі ваги давати усадку.
Такий вид покриття дуже звичний і тому його вибирають багато хто. Він добре вирівнює поверхню. Для нього застосовуються спеціальні розчини, які заливаються на основу. Обов'язково попередньо встановити маяки, щоб площина була витримана одному рівні. Для надання більшої міцності іноді укладається спеціальна армована сітка.
Такий матеріал безперечно хороший, але ціна його буде дорожчою за суху стяжку. Сам процес монтажу більш трудомісткий та затяжний за часом. Такій підлозі треба час висохнути. На відміну від сухої стяжки вага наливної підлоги в рази більша. Для нього потрібен час, щоб висохнути як слід.
Знаючи всі плюси та мінуси двох видів підлогового чорнового покриття легко можна визначитися, який з них вибрати. А можливо навіть скомбінувати відразу два, що теж знаходить своє застосування. Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття " декор-моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога" : 7-14 днів
Ми працюємо по всій території України!
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево strong>
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливна підлога україна ціна< /strong>