Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь | (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500 |
Варіантом якісного та мінімального за своїми трудовитратами покриття для підлог, яке за своїм виглядом виходить ідеально рівним і візуально привабливим, є полімерні наливні підлоги. Враховуючи наявні пропозиції різноманітних видів покриття для підлоги, такий тип покриття займає лідируюче місце як при будівництві виробничих споруд, так і в житлових приміщеннях. Зробити полімерну підлогу можна і самостійно, при цьому необхідно дотримуватися технології процесу виконання заливки.
Полімерна підлога в даний час може бути виготовлена з різних за складом матеріалів, що дозволяє задовольнити бажання та смаки споживача. У житлових кімнатах в основному поліуретанові підлоги, тому що вони мають гарні експлуатаційні характеристики та доступні для самостійного облаштування. Такий вид підлоги може використовуватись і при виконанні будівельних робіт на технічних спорудах. Його використовують при обладнанні підлог у цехах та інших виробничих приміщеннях, де на підлогове покриття припадають великі фізичні навантаження, завдяки своїй стійкості до фізичних ушкоджень епоксидно-уретанової підлоги. Це досить дорогий варіант підлогового покриття.
Метилметакрилатна підлога характеризується своєю стійкістю до впливу зовнішніх кліматичних умов та морозостійкістю. Правильне дотримання технології заливання такої підлоги, дозволяє забезпечити швидке просихання такого типу покриття, і дає можливість почати його експлуатувати в мінімальні терміни після встановлення. У процесі будівництва використовують цементно-поліуретановий склад для виготовлення. Цей вид полімерного покриття часто заливають в автомобільних сервісах.
До складу всіх цих видів підлогового покриття включаються полімерні та мінеральні елементи. До мінеральних відносяться цемент, модифікатори та наповнювачі, які забезпечують самостійне вирівнювання поверхні та її рівне розташування в результаті. Додавання до складу полімерних елементів: полімерів, наповнювачів, епоксидних смол або поліуретану — є останнім етапом у процесі виготовлення.
Спочатку наливні підлоги використовували при будівництві промислових приміщень. І лише з часом з'явилася можливість їх широко використовувати у процесі оформлення декору, їх екологічна безпека, гігієнічні властивості та відсутність швів, залучили інтерес будівельних організацій, які займаються будівництвом житлових будинків. Зараз наливні підлоги роблять не тільки у ванних кімнатах, а й у спальнях і робочих кабінетах. Найновішою розробкою в галузі облаштування полімерної підлоги стало облаштування підлог із тривимірним зображенням. Такий тип матеріалу на дотик приємний, м'який і теплий, він нетоксичний і не викликає алергічних реакцій. , За ними легко доглядати, і вони нетоксичні. Перевага поліуретанової підлоги полягає і в тому, що на відміну від різних бетонних матеріалів, вона не виділяє пил і при підвищених температурах повітря – шкідливих для організму людини токсинів.
Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор- моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": < strong>7-14 днів
Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідкої полімерної підлоги і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево
Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна