Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Промислова підлога Pre/st-023 (Code: Pre/st-023)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : забарвлення
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 2 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : так
Відсутність іскроутворення : так
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : ні

Недостаточно прав для комментирования

 Варіантом якісного та мінімального за своїми трудовитратами покриття для підлог, яке за своїм виглядом виходить ідеально рівним і візуально привабливим, є полімерні наливні підлоги. Враховуючи наявні пропозиції різноманітних видів покриття для підлоги, такий тип покриття займає лідируюче місце як при будівництві виробничих споруд, так і в житлових приміщеннях. Зробити полімерну підлогу можна і самостійно, при цьому необхідно дотримуватися технології процесу виконання заливки.

Полімерна підлога в даний час може бути виготовлена з різних за складом матеріалів, що дозволяє задовольнити бажання та смаки споживача. У житлових кімнатах в основному поліуретанові підлоги, тому що вони мають гарні експлуатаційні характеристики та доступні для самостійного облаштування. Такий вид підлоги може використовуватись і при виконанні будівельних робіт на технічних спорудах. Його використовують при обладнанні підлог у цехах та інших виробничих приміщеннях, де на підлогове покриття припадають великі фізичні навантаження, завдяки своїй стійкості до фізичних ушкоджень епоксидно-уретанової підлоги. Це досить дорогий варіант підлогового покриття.

Метилметакрилатна підлога характеризується своєю стійкістю до впливу зовнішніх кліматичних умов та морозостійкістю. Правильне дотримання технології заливання такої підлоги, дозволяє забезпечити швидке просихання такого типу покриття, і дає можливість почати його експлуатувати в мінімальні терміни після встановлення. У процесі будівництва використовують цементно-поліуретановий склад для виготовлення. Цей вид полімерного покриття часто заливають в автомобільних сервісах.

До складу всіх цих видів підлогового покриття включаються полімерні та мінеральні елементи. До мінеральних відносяться цемент, модифікатори та наповнювачі, які забезпечують самостійне вирівнювання поверхні та її рівне розташування в результаті. Додавання до складу полімерних елементів: полімерів, наповнювачів, епоксидних смол або поліуретану — є останнім етапом у процесі виготовлення.

Позитивні якості полімерних підлогових покриттів

Спочатку наливні підлоги використовували при будівництві промислових приміщень. І лише з часом з'явилася можливість їх широко використовувати у процесі оформлення декору, їх екологічна безпека, гігієнічні властивості та відсутність швів, залучили інтерес будівельних організацій, які займаються будівництвом житлових будинків. Зараз наливні підлоги роблять не тільки у ванних кімнатах, а й у спальнях і робочих кабінетах. Найновішою розробкою в галузі облаштування полімерної підлоги стало облаштування підлог із тривимірним зображенням. Такий тип матеріалу на дотик приємний, м'який і теплий, він нетоксичний і не викликає алергічних реакцій. , За ними легко доглядати, і вони нетоксичні. Перевага поліуретанової підлоги полягає і в тому, що на відміну від різних бетонних матеріалів, вона не виділяє пил і при підвищених температурах повітря – шкідливих для організму людини токсинів.

Як доглядати полімерні покриття

>Догляд за полімерними підлогами полягає лише у вологому або сухому прибиранні. При сильних забрудненнях можна використовувати побутову хімію, у якій високий вміст кислоти. На великій площі для догляду за покриттям підлоги використовується спеціалізована техніка. Згодом полімерну підлогу потрібно оновити та покрити захисними засобами. Гумові прокладки, що прикривають ніжки меблів та інвентарю, допомагають уберегти покриття від мікротріщин, які стають причиною попадання бруду і в подальшому – підлога може виглядати тьмяною. Тому на його встановлення та матеріали потрібні значні фінансові вкладення. Але при виконанні заливки покриття самостійно, весь процес можна зробити більш дешевим.

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор- моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": < strong>7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідкої полімерної підлоги і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як: Одеса, Коростень, Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна