Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-302 (Code: Lux/ex-302)

Колір : Зелений, Синій
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : кварцевий пісок
Основа : бетон
Міцність : 400 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : так
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
Наливна підлога Lux/ex-302 Наливна підлога Lux/ex-302 Наливна підлога Lux/ex-302

Недостаточно прав для комментирования

Наливна підлога Lux/ex-302 – сучасний тип стяжки, для якої використовуються спеціальні суміші, що не потребують вирівнювання . Технологія монтажу такої підлоги передбачає відсутність швів та здатність суміші самостійно формувати гладку поверхню. Чудові технологічні та естетичні якості – запорука популярності наливних підлог у споживача. Як купити наливну підлогу, ціна в Україні на дане покриття та його переваги покриття дивіться далі.

Наливна підлога: плюси для споживача

< p class="clip"> 1. Результат установки наливної підлоги Lux/ex-302 завжди буде відповідати очікуванням: поверхня ідеально рівна, вади основи приховані сумішшю.
2. Монтаж займає мінімум часу.< 3. Настановний інструмент для наливної підлоги потрібен простий, без будь-якої специфічної техніки для вирівнювання тощо. 4. Актуальний і технічно підходить для приміщень різного призначення – і житлових, і виробничих.
> 5. Поверхні наливної підлоги можна надати необхідних характеристик: зробити абсолютно гладкою або протиковзкою, створити антистатичний ефект.
6. Естетичність і сучасність: візуально глянцева наливна підлога або з іншим ефектом сам по собі сучасний, створює стиль приміщення.
7. Тривалий термін експлуатації та простий догляд. Навіть у громадських приміщеннях, де потік людей великий і, відповідно, велике навантаження на підлогу, додаткові зусилля на підтримку нормального стану не потрібні.

 Базові технічні характеристики:

- матеріал наповнення для суміші наливної підлоги Lux/ex- 302 - ekotex, основою послужив бетон; стяжка виходить монолітною;
- високоміцність матеріалу: наливне покриття підлоги здатне витримувати навантаження в 360 кг на 1 см2 площі ;
- безпека і гігієнічність покриття: оскільки немає місця стиків, то підлога не стає збирачем шкідливих мікроорганізмів і бруду;
- специфічного догляду наливній підлозі не вимагається;
- волого- і термостійкий завдяки цілісності покриття та складу суміші; покриття ідеально підійде для кухні або ванної кімнати;
- стійкість до хімічних та механічних впливів, що дає зносостійкість;
- дана модель наливної підлоги має антиковзні властивості, що позитивно позначається на вимогах безпеки.

Фотодрук: декор для вашого інтер'єру

Фарбові зображення на стяжці Lux/ex-302 створюються за допомогою технологій фотодруку. Для кожного покупця дизайн наливної підлоги створюється окремо.

Колірна гамма друку на даній моделі підлоги – приємний фіолетовий, зелений та рожевий. Він стане чудовим доповненням до яскравого життєрадісного інтер'єру. У спокійному за кольоровим рішенням приміщенні така підлога виступить у ролі акценту, буде нести особливий характер. Після того, як ви остаточно визначилися, що Lux/ex-302, наливна підлога, характеристики ви дізналися, вам підійшов, зацікавить питання покупки.

Унікальність покриття дозволяє монтувати наливну підлогу на плити перекриття, попередньо підготувавши їх до роботи. Суміші для покриття можна придбати з додатковими технічними характеристиками. Так, зручно використовуватися швидкосохнуча наливна підлога. З привабливих естетичних сторін покриття, цікаво та оригінально будуть виглядати наливні підлоги 3д. Ціна наливної підлоги (Київ) може дещо змінюватись на різні варіанти наливної підлоги, залежно від характеристик.< /em>

Ми побачили багато плюсів, що говорять на користь того, щоб наливна 3д підлога купити strong> для встановлення у своїй оселі. Затишок і оригінальність будуть забезпечені, і все це при мінімальних витратах ресурсів на догляд за ним. Ціна такої наливної підлоги за квадратний метр дещо вища за звичайну, проте це окупається. Ці характеристики мають інші представлені моделі статі.