Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-251 (Code: Lux/ex-251)

Колір : Білий
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : чіпси
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-251 декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-251 декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-251 декоративные наливные полы ekoteX наливной пол lux/ex-251

Недостаточно прав для комментирования

Виготовлення 3D-підлоги - дуже відповідальний процес. Потрібно відразу визначитися, яким буде малюнок: друкований банер або наповнення з різнокольорового піску, черепашок тощо.

Технологія складається з наступних етапів:

1. Підготовка основи.
2. Нанесення базового полімерного складу.
3. Створення малюнка.
4. Заливання прозорого полімерного шару.
5. Покриття захисним лаком.

Для початку потрібно підготувати поверхню. При великій вологості в приміщенні необхідно провести гідроізоляційні роботи. Потім на гідроізоляцію необхідно залити стяжку. Після висихання потрібно вирівняти поверхню, прибрати сміття і пил і нанести грунтовку. Наступним етапом наноситься базовий шар. Необхідно уважно поставитися до вибору кольору, тому що якщо планується підлога з малюнком з каменів, листя та іншого, полімерний шар послужить тлом всієї композиції. Після заливання полімерного складу контролюється рівень і видаляються бульбашки повітря. Для декору банером слід почекати повного висихання, при використанні дрібних предметів цього робити не потрібно. Створення малюнка можливе декількома способами: допомогою дрібних предметів, нанесення банерної тканини або вінілової плівки з нанесеним зображенням або використання послуг професійного художника. При оздобленні підлоги за допомогою черепашок або каменів ці елементи необхідно розміщувати на основу, що ще не висохла. При нанесенні малюнка плівкою використовується її клейова основа, потрібно лише уникати утворення повітряних бульбашок. Тканина до основи приклеюється за допомогою тонкого шару полімерного складу. При створенні візерунка акриловими фарбами їх слід додатково покрити захисним лаком, а потім переходити до наступного етапу. Після декорування заливається прозорий шар полімеру. Робиться це так само, як і при базовій заливці підлоги. Залежно від товщини шару час висихання складає від одного до трьох тижнів.

Фінальним етапом пристрою 3D-підлоги є нанесення захисного шару, який убереже покриття від фізичних та хімічних впливів. 3D-підлоги досить проста, але, як стверджують багато фахівців, це неможливо зробити своїми руками. Порушення технології не дасть належного ефекту і скоротить термін служби покриття.

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор- моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": < strong>7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень, Мукачеве

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, наливні підлоги України ціна