Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-301 (Code: Lux/ex-301)

Колір : Синій, Блакитний
Матеріал наповнення : ekoteX
Декор : фото друк
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так
Наливна підлога Lux/ex-301 Наливна підлога Lux/ex-301 Наливна підлога Lux/ex-301 Наливна підлога Lux/ex-301

Недостаточно прав для комментирования

Інновації в ремонті – наливна підлога

Наливна підлога, як інноваційний продукт поступово набирає обертів у популярності серед інших новинок у ремонті. Індивідуальний дизайн, а головне, екологічність і безпека роблять їх лідерами ремонтних робіт. , креативних особистостей, що люблять новинки та незвичайні речі.

Наливна підлога з художніми елементами - оригінальний декор, який здивує ваших гостей та сподобається дітям. Безшовність дає надійну герметичність, такі підлоги збережуть первозданний стан набагато довше, ніж стандартні. Безшовні підлоги відіграють роль гідрологічного ізолятора, не пропускають зайву вологу і погано піддаються зовнішнім впливам. квадратний сантиметр, це дуже гідні показники.

Наливні підлоги виробляються з якісних будматеріалів, що не виділяють отруйних речовин. Сподобається замовникам той факт, що вони мають у своєму асортименті дуже широку колірну гаму: більше 200 – основних і більше тисячі різноманітних відтінків та півтонів. з унікальної сировини, яка дозволить у майбутньому здійснити встановлення будь-яких покриттів.
При закупівлі всіх необхідних інструментів та матеріалів для монтажу підлоги, будь ласка, перевірте всю стандартну документацію та сертифікати якості на товар. Важливо важливе дотримання всіх технічних, екологічних та інших вимог при виробничому процесі. Продукція, виготовлена з порушеннями технологій або просто з дешевої сировини, небезпечна для людини.

Основа наливної підлоги – бетон, що робить його високоміцним та витривалим. Міцність полімеру, з якого виливаються підлоги, дуже висока і особливо цінна в промислових офісних приміщеннях. кімнаті для маленьких дітей. Та й дорослим після кінця ремонту краще ночувати в іншому місці.
Товщина готового покриття складає близько 3 міліметрів. Варто запам'ятати, що демонтажні роботи такої підлоги коштують дещо дорожче, ніж покласти нову. Якщо процес виконання порушуватиметься або ж, використовуються покриття поганої якості, процес полімеризації порушиться, внаслідок чого виділятимуться токсини, шкідливі для здоров'я.

Матеріал наповнення коричневої підлоги з орнаментом із тваринного морського світу, епоксидний матеріал із малюнком, закладеним вниз. Зображення легко підібрати будь-яке і навіть зробити на замовлення. Дана підлога являє собою монолітне покриття і не містить окремі секції. Основа повинна бути ідеально рівною і гладкою. Висихання попереднього шару триває близько 3-х тижнів. Якщо ж після закінчення терміну на підготовчому етапі будуть виявлені різні дефекти типу тріщин, шорсткості та інших прикрих дрібниць, що заважають роботі, швидше за все, доведеться наносити додатковий другий шар. Але тонший. Наливна підлога заливати на нерівну поверхню не можна!

Висока міцність, відсутність огріх - основні вимоги для тривалої експлуатації підлоги. Кожен вид полімерної підлоги індивідуальний, в тому числі і за цими характеристиками. підстава, настав час приступати до роботи. Зазвичай на відлив епоксидної підлоги такого різновиду йде в середньому до двох тижнів. Ця підлога з ЗD-ескізом буде монтуватися (крім його основи) близько 13 днів.

Все має бути підготовлено та заздалегідь прибрано, щоб нічого не заважало встановленню.

Ще трохи про корисних властивостях наливної підлоги Вибираючи наливну підлогу, ви обов'язково оціните її практичність. Одним дивовижним показником є відсутність іскроутворення. Його можна спокійно відливати в приміщеннях, з пожежонебезпечними умовами, та ін, які могли б стати приводом для занепокоєння при використанні іншого виду підлогових покриттів.
Такі підлоги отримали прізвисько «безпильних» за те, що епоксид, з якого він виробляється, має дуже цікаву рису – виявляє антистатичність. Вони не накопичують на собі пил, відштовхуючи його поверхню.
Однак, незважаючи на всі плюси, за цим покриттям підлоги потрібно ретельно і ретельно доглядати. Його потрібно періодично шліфувати та оновлювати найвищий шар. Займатися цим потрібно з розрахунком – раз на півроку, як мінімум.

Дивляться по зносу.

Хімічна стійкість - мабуть, ще один "коник" наливної підлоги. Основна сировина, наприклад, епоксидна основа стійко витримують різні речовини, кислоту, солі та ін сильні хімічні елементи.

Ексклюзивні дизайни, які розробляються за особистими замовленням надають статевим покриттям унікальності і заслуговують на увагу навіть найпримхливіших клієнтів.
Зображення, що закладаються вниз під полімерною затокою, займають в середньому до 70% всього обсягу підлоги. Це дуже багато – практично весь малюнок розміщується у центрі для симетрії.
Антиковзні властивості тут забезпечені відмінною чіпкою поверхнею. Це тільки здається, що на ньому дуже легко послизнутися і впасти. Ні, на такій підлозі не впадеш. Він дуже надійний і зручний.