Екотекс-Україна ексклюзивний підхід до вибору індивідуальних рішнь   (044) 355 06 75, (050) 9000 500, (066) 9000 500
400
Декоративные наливные полы - самостоятельная укладка
Материал ekoteX для наливных полов получил самые высокие отзывы у потребителей Украины и Европы, за многие годы работы, мы научились делать не только качественный материал, но и сервис.
Промышленные наливные полы для СТО, склада, логистического центра и других промышленных объектов
Хотите что-бы на Вашем предприятии были прочные, бесшовные и обеспыленные полы? Теперь кроме вышеупомянутых свойств добавьте еще и красивые. ekoteX эксперт в половых вопросах :)
Декоративные наливные полы Киев
Мы работаем на рынке наливных полов почти 20 лет и можем называть себя профессионалами.
Проводим обучение наливным полам
Если Вы хотите выполнять работы по наливным полам самостоятельно, мы готовы предоставлять материал по самым низким ценам.
Техническое описание и структура материала ekoteX
Полное описание структуры и технических харктеристик материала для укладки наливного пола ekoteX. На данной странице Вы получите максимальную информацию про материал, который мы производим.
Декоративные наливные полы цена
Для наших партнеров мы предоставляем самые лучшие условия на рынке Украины - цену, качество, поддержку и доставку материала в регионы. Сотрудничая с "Экотекс-Украина" Вы выбираете самое лучшее.
Наливные полы ekoteX в офис и ресторан
Наливные полы являются самым безопасным и красивым решением для офиса, ресторана, магазина и т.д. Экологически-чистые, без токсинов и швов. Одно слово КРАСОТА!
Какая стоимость наливного пола?
Какая стоимость наливного пола? Ответить на данный вопрос без предварительного осмотра помещения невозможно. Для точноо просчета стоимости выполнения работ по укладке наливных полов, заполните форму просчета.
Все цвета по RAL таблице доступны при укладке наливных полов
Мы производим материал для наливных полов без ограничения по цвету или текстуре. С полами ekoteX Вы сможете решить любую техническую или дизайнерскую задачу.

Чому замовляють у нас?

top-year Працюємо з 1996 року
top-manufacturer Виробники матеріалу
top-chnrus Не застосовуємо китайських та російських компонентів
top-final Понад 2300 завершених об'єктів

Шановні партнери, зверніть увагу!
Група компаній ekoteX не має жодного відношення до компанії Екотекс ЛТД:
"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕКС ЛТД" П/р 26005531798,
Банк "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЇВІ, МФО 380805 код за ЄДРПОУ 40646020, ІПН 406460226513.
*Будь-які звернення пов'язані з даною юридичною особою не будуть розглянуті.
Дякую за розуміння.

Контакти

right-phone (044) 355 06 75
right-mobile (066) 9000 500
(050) 9000 500
Skype logo black
right-mail відправити лист

Вхід на сайт

Вхід без реєстрації обліковим записом

   

Вхід на сайт

Введіть свій логін та пароль

Наливна підлога Lux/ex-180 (Code: Lux/ex-180)

Колір : Білий, Сірий
Матеріал наповнення : Коутекс
Декор : фото друк
Основа : бетон
Міцність : 360 кг/см2
Товщина : 3.5 мм
Секції : ні (моноліт)
Антистатичність : ні
Відсутність іскроутворення : ні
Хімічна стійкість : ні
Висока міцність : так
Безшовність : так
Антиковзні властивості : так
Індивідуальний дизайн : так

Недостаточно прав для комментирования

Цементно-поліуретановий розчин для створення наливної підлоги займає лідируючі позиції з опору механічним впливам і ударам, що викликаються навантаженням. Початкове призначення — облаштування покриттів у цехових кімнатах, де технологічний процес виготовлення продукції супроводжується появою екстремальних експлуатаційних умов. Але широкий спектр позитивних характеристик дозволив матеріалу брати участь і в ремонті кімнат житлового призначення.

Головні властивості

Наливна підлога на основі цементно-поліуретанового компонента вперше потрапила на британський ринок будматеріалів понад 30 років тому. У процесі його виготовлення виробники змішують водну емульсію поліуретанових смол з наповнювачами мінерального походження, портландцементом, пластифікаційними речовинами, присадками, що пігментують, і декоративними добавками. Щоб чинити опір грибкам, мікробам і паразитам, деякі марки наливної цементно-поліуретанової підлоги можуть доповнюватися антисептичними речовинами. По товщині формуються покриття з шорсткою або гладкою поверхнею бувають тонкошаровими (до 3 мм), товстошаровими (6 мм) і високонаповненими (10-12 мм). Трикомпонентна речовина наливної підлоги після приготування «живе» максимум 15 хвилин, повністю твердне протягом 2–5 (нормальні умови) або 7–14 діб (екстремальні умови).
Застиглий прошарок руйнується під час стиснення, коли тиск досягає максимум 43 мегапаскалей.

А найбільша величина навантажень, що змушують згинатися стяжку, дорівнює 15 мегапаскалів. Верхній шар лицьової сторони стирається при тиску, показник якого відповідає двом грам на один квадратний сантиметр. Наливна цементно-поліуретанова підлога укладається в кімнаті, де температура повітря становить 10–25 градусів тепла, а насиченість парами сягає 80 відсотків. Цей режим повинен дотримуватися до заливання суміші і протягом декількох діб після закінчення роботи. фізичним та хімічним навантаженням. Завдяки цьому покриття, що складаються з нього, легко створюються при обробці підлог в житлових, громадських, виробничих, складських та інших кімнатах з екстремальними умовами мікроклімату. Суміш має показник коефіцієнта теплового розширення, який зазвичай присутній у бетонних поверхонь. Тоді створена нею стяжка залишається цілісною за температур, що змінюються в діапазоні від 40 градусів морозу до 120 градусів тепла.

Розчин не руйнується лугами, кислотами та іншими різновидами хімічних речовин. Така особливість дозволяє створювати наливну цементно-поліуретанову підлогу в кімнаті фармацевтичного чи хімічного підприємства. Його прошарок нездатна зіпсуватися вологою, що просочується з бетонної основи, тому заливка складу дозволяє не облаштовувати гідроізоляційний захист поверхні, що декорується. Відсутні серед компонентів розчинники роблять матеріал екологічно безпечним, а антисептичними добавками формуються згубні для мікроскопічних організмів умови. Завдяки здатності до самостійного нівелювання наливна підлога прискорює роботи з облаштування вирівнюючої стяжки. Якщо безперечно слідувати залишеної виробником інструкції та створити нормальні умови мікроклімату, вийде гладка основа з відмінними показниками характеристик. Щоб усунути бульбашки повітря, що залишилися в структурі, поверхню треба прокатати голчастим валиком. Практичність і хімічна стійкість цементно-поліуретанової підлоги дозволяє прибирати забруднення за допомогою миючих засобів, шорсткості запобігають падінню людей, що рухаються по мокрій площині.

А сумісність покриття з різними інтер'єрами досягається додаванням барвників. Але негативні сторони змушують заливати підлогу аналізованим матеріалом за найкоротші проміжки часу, оскільки суміш, що володіє бідним асортиментом декоруючих добавок, втрачає життєздатність вже через 15-20 хвилин після приготування. Тому обробка підлог у великих приміщеннях виконується бригадою майстрів по невеликих ділянках. >

Тип покриття "грунтовка": 4-5 днів
Тип покриття "забарвлення": 5-6 днів
Тип покриття "декор" -моно": 7-10 днів
Тип покриття "декор-муар": 12-14 днів
Тип покриття "3d наливна підлога": 7-14 днів

Ми працюємо по всій території України!

Ми виробляємо та доставляємо компоненти для укладання рідких полімерних підлог і звичайно ж виконуємо роботи з влаштування наливних підлог, що самовирівнюються, по всій території України, без винятку, і зокрема в таких куточках як:Одеса, Коростень , Мукачево

Цей матеріал знаходять за такими словами:
скільки сохне наливна підлога, < strong>наливні підлоги України ціна